Galerii ⟩ Rannavõrkpalli karikavõistlustel Tartus eestlased võitu ei toonud

Eesti karikavõistluste 4. etapp jõudis täna Tartus finišisse ja selgitas karikavõitjad nii naiste kui meeste paremikus. Eesti esinumbrid pääsesid küll finaali, aga võitu enda arvele ei kirjutanud. 

Naiste finaali pääsesid eestlastest Liisa Soomets ja Heleene Hollas, kes aga pidid alla vanduma leedulannadele Grudzinskaite-Grudzinskaite 0:2 (17:21, 19:21). Liisa Soomets ütles mängu järel, et suurim segadus valitses täna kaitses. «Püüdsime lugeda nende rünnakuid, aga lugesime tihti valesti. Ei jäänud kaitsetööga rahule,» ütles Soomets mängu järel. 

Meeste finaalis mängisid võidu nimel Eesti rannavõrkpalli esiduo Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar leedukate Martins Plavins ja Edgars Tocs vastu. Eestlased kaotasid 0:2 (12:21, 18:21). Mart Tiisaar ütles, et jätta hätta rünnakuga ning mäng oli nende poolel liiga ühekülgne, et kasutada ära kõiki tekkinud võimalusi. 

Kolmanda koha nimel heitlesid meeste hulgas omavahel Pomerants-Arak, kes pidid alla vanduma Lõhmus-Korotkov paarile 1:2 (15:21, 21:19, 8:15). Naiste pronksimängus alistasid eestlannad Pikk-Kure-Pohhomov leedulannad Oganauskiene-Frelik 2:0 (21:18, 21:17).

Tagasi üles
Back