Linn alustas eriolukorrast ülemineku kampaaniat

Siltidel kasutatakse teemaviiteid nagu #pesenkäsi ja #hoianvahet.

FOTO: Kristel Kaljuvee

Tartu linnavalitsus alustas eriolukorrast tavaellu ülemineku kampaaniat, kutsudes inimesi üles tähelepanelikkusele ja mõistlikkusele, et üheskoos uue olukorraga paremini kohaneda.

Kampaania toob linna bussipeatustesse, digiekraanidele ja sotsiaalmeediakanalitesse sõnumid nagu «Armastan sind kaugelt» ning «Tark ei torma», mis kutsuvad inimesi üles eluga edasi minema, pidades samal ajal silmas ohutusreegleid.

Uue teemana juhivad sõnumid tähelepanu ka kohaliku majanduse toetamisele. Seetõttu on visuaalidel laiendusena kasutatud teemaviiteid #toetankohalikku, #puhkaneestis ja #tellinkoju, aga ka ohutusmeetmetele viitavaid #hoianvahet, #pesenkäsi, #kannanmaski.

Tartu kriisimeeskonna juhi linnapea Urmas Klaasi sõnul rõhutavad kampaania hüüdlaused tartlastele, kui oluline on koostöö ja üksteise toetamine kriisis. «Kriisist väljatuleku võti peitub kiires kohanemises uute oludega. Kõige paremini saame seda teha ühiselt, toetades ja tarbides kohalikke tooteid ja teenuseid, aga pidades endiselt kinni ka ohutusreeglitest,» lausus Klaas. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles