TÜ kliinikumis on ravil seitse koroonadiagnoosiga inimest, neist kahe seisund on kriitiline

Tartu ülikooli kliinikumi pääsla.

FOTO: Margus Ansu

Teisipäeval kell 18 oli Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 28 patsienti, neist 7 intensiivravis ning 5 kriitilises seisundis.

Tartu ülikooli kliinikumis oli ravil 7 inimest, neist 3 vajas intensiivravi ja 2 seisund oli kriitiline. Pärnu Haiglas oli 6 inimest, neist 5 seisund oli stabiilne ja 1 kriitiline. Ida-Tallinna Keskhaiglas oli 2 inimest, üks neist vajas intensiivravi, kuid oli stabiilses seisundis. Põhja-Eesti Regionaalhaiglas oli 2 inimest, mõlemad kriitilises seisundis. Lääne-Tallinna Kekshaiglas viibis 9 inimest, nende kõigi seisund oli stabiilne ja nad ei vajanud intensiivravi. Ida-Viru haiglas oli 2 inimest, mõlema seisund oli stabiilne. Haiglatest oli välja kirjutatud 8 inimest.

Esmaspäeval tuvastasid laborid üle riigi 17 koroonaviirusesse nakatunut, kokku on seega Eestis koroonaviirus diagnoositud 369 inimesel. Teste on tehtud 4041. Ööpäevaga lisandus 317 testi.

Lisandunud 17 positiivsest tulemusest 5 oli pärit Harjumaalt, 5 Võrust, 4 Saaremaalt, 1 Tartust, 1 Viljandist ja ühel puudus isikukood. Vanusjaotuses suurt muutust ei ilmnenud ja üheski vanusegrupis olulist arvulist lisandumist samuti mitte, juurde tuli kolm 60+ positiivset, kokku on neid 63.

Eesti andmeid kuvava koroonakaardi leiab siit (Internet Explorerit kasutades ei ole leht korrektselt kuvatud).

Lisainfot leiab terviseameti temaatiliselt kodulehelt www.terviseamet.ee/uuskoroonaviirus ja Terviseameti Facebookist. Eriolukorda puudutavatele küsimustele leiab vastused valitsuse kodulehelt www.valitsus.ee/et/eriolukord#KKK.

Tagasi üles