Politsei otsib 84-aastast Tabivere meest Lembitut
Tänaseks on otsingud lõpetatud!

Politsei otsib Tartumaal kadunud Lembitut.

FOTO: Politsei

Politsei palub kaasabi selgitamaks, kus asub 84-aastane Lembit. Ta lahkus eile oma kodust Tartu vallas Tabivere alevikus ega ole sinna siiani naasnud.

Eile õhtul sai politsei teate, et hommikust saati on kadunud Tabivere alevikus elav mees, kes lähedastele sõna jätmata oli kella 11 paiku kodust jalgrattaga lahkunud ega ole sinna seni naasnud. Eaka mehe telefon on välja lülitatud ning on teadmata, kuhu ta suundus. Lähedaste sõnul esineb mehel ka terviseprobleeme, mistõttu võib ta kõrvalise abita ohtu sattuda.

Tartumaa piirkonnavanem Anti Peiponen rääkis, et teate laekudes alustas politsei eile õhtul Tartu vallas eaka mehe otsinguid. Mõne aja möödudes leiti Voldi külast mehe endise kodumaja juurest tema jalgratas, ent meest ennast mahajäetud maja juurest leida ei õnnestunud. Otsingumeeskond suhtles ümberkaudsete elanikega, kelle sõnul oli mees päeval kella 13 paiku Voldi küla kandis liikunud ja Metsaveere talu lähistelt metsa suundunud.

Kadunud mehe jalgratas.

FOTO: Jürgen Puistaja

Piirkonnavanem lisas, et eile õhtupoolikul kontrolliti üle nii Voldi küla metsateed kui ka mehe varasem ning praegune elupaik Tabiveres. Lisaks käidi teenistuskoeraga läbi Voldi küla piirkonnas paiknevate talude ümbrus ning metsasihid, kuid kadunut sealt leida ei õnnestunud.

Politsei kontrollib parasjagu lisaks teisigi piirkondi Lembitu varasema kodukoha lähistel ning kogub lisainfot, mis aitaks tema asukohta selgitada. Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest kusagil liikumas näinud, palutakse sest teatada politseile telefonil 112.

Otsingud.

FOTO: Jürgen Puistaja

Kodust lahkudes kandis Lembit seljas halli jopet ja peas karvase äärega tumedat nahast mütsi. Jalas olid tal tumedad püksid ja pealt nööritavad kummist jalanõud.  Mees on umbes 172 cm pikk ning keskmise kehaehitusega.

Tagasi üles
Back