Elva vald tunnustas ettevõtlusvaldkonna säravaid tegijaid

Elva valla aasta maaelu arendaja tunnustuse pälvis BirchLagoon OÜ. Fotol ettevõtte tootearendaja ja kliendihaldur Birgit Lõhmus ning tegevjuht Rain Komlev.

FOTO: Kayvo Kroon

Neljapäeva õhtul toimus Elvas valla ettevõtlusvaldkonna silmapaistvate tegijate tunnustusüritus, kus anti üle tunnustused neljas kategoorias.

Elva valla 2019. aasta arendusprojekti tunnustuse sai Elva Keegel ja Resto. Tunnustuse põhjendusena toodi välja, et Elva Keegel ja Resto pakub nii kohalikele kui ka külalistele kohta kokkusaamiseks ja vaba aja veetmiseks.

2019. aasta särava startija tiitli pälvis Hellekas OÜ, kes peab Hellenurmes külakauplust. 2018. aastal suleti Hellenurmes pood ning pärast seda otsiti aktiivselt huvilisi, kes jätkaksid selles piirkonnas kaubandustegevusega. Julgeks ettevõtjaks osutus Alar Koppel, kes tuli kogukonnale vastu ning võttis kaubandustegevuse korraldamise sujuvalt üle.

Aasta maaelu arendaja tunnustuse sai BirchLagoon OÜ, mis tegeleb looduslike kasemahlajookide valmistamisega. Tegemist on ettevõttega, mis tõestab hästi, et maapiirkonnas, omamata suuri tootmishooneid ja ressursse, on võimalik saada tunnustatud toiduainetootjaks.

Aasta turismiteo tiitliga märgiti ära Palupera mõisa National Geographicu kollane aken.

Tagasi üles