Politseinikel tuli Tartus taltsutada kuut rusikakangelast

Rusikas. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Raigo Pajula

Nagu ikka, möödus nädalavahetus Tartu politseinike jaoks töiselt. Kuuel puhul kutsuti korrakaitsjad välja vägivallatsemise tõttu.

Pühapäeva varahommikul puhkes Ülikooli tänava meelelahutusasutuses kahe mehe vahel tüli, mille käigus lõi 26-aastane mees 42-aastast meest. Viga saanud mehe toimetasid meedikud haiglaravile. Politsei pidas lööja kinni ning viis ta arestimajja.

Pühapäeva esimestel minutitel sai politsei väljakutse Kloostri tänava korterisse, kus joobes 40-aastane perepoeg oli löönud oma ema ja isa. Joobes mehe vanemad pöördusid esmaabiks traumapunkti. Politsei pidas agressiivse mehe kinni ning viis ta esmalt arestikambrisse kainenema.

Ööl vastu pühapäeva lõi joobes 32-aastane mees Akadeemia tänava korteris tüli käigus 33-aastast elukaaslast. Meedikud viisid naise tervisekontrolliks haiglasse. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning toimetas politseimajja.

Samuti ööl vastu pühapäeva puhkes elukaaslaste vahel tüli ka ühes Kooli tänava korteris. Tüli käigus lõi joobes 42-aastane mees oma 40-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Naine meedikute abi ei vajanud.

Laupäeva hommikul kella kuue paiku lõi joobes 30-aastane mees Ülikooli tänava meelelahutusasutuses puhkenud tüli käigus 22-aastast meest. Politsei pidas lööja kinni ning viis ta esmalt arestikambrisse välja puhkama. Noorem mees viga ei saanud.

Laupäeva varahommikul lõi joobes 23-aastane naine Ülikooli tänava meelelahutusasutuse ees turvatöötajat. Politsei pidas naise kinni ning viis ta esmalt kainenema. Turvatöötaja pöördus esmaabiks traumapunkti.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles