Algas registreerimine Tartu ettevõtlusnädala üritustele

Pilt on illustratiivne.

FOTO: Peeter Langovits

Täna algas registreerimine 7.–12. oktoobrini toimuva Tartu ettevõtlusnädala arvukatele avalikele üritustele. Tartu ettevõtlusnädala tänavune moto on «Samm sinu unistusteni».

Ambitsioonikate ärimudelite rakendamise näpunäidete kõrval tutvustatakse kavalaid müügivõtteid ja rohkeid nupukaid lahendusi nii tootearenduses, ekspordis, müügis kui ka teistes valdkondades.

Tänavuse ettevõtlusnädala avakonverentsi pealkiri on «Üks samm unistusteni». Alustamisest, väärtustest, digitaliseerimisest, müügist ja põlvkondade vahetusest räägivad Kirti Asperk, Mart Vainu, Terje Ennomäe, Kati Tikenberg, Urmas Kamdron, Mihkel Tammo, Triin Kask ja Toomas Lepp.

Nädala jooksul toimuvad konkursid, näitused, seminarid, õpitoad, konverentsid ja infopäevad, korraldatakse õppemänge ja külastatakse ettevõtteid.

Ettevõtlusnädala eesmärk on tutvustada ettevõtlust kui eluviisi, teadvustades ja tunnustades ettevõtja rolli linna arengus, julgustades inimesi tegelema ettevõtlusega, soodustades linna ja ettevõtete vahelist koostööd ning innustades ettevõtlust noorte seas.

Ettevõtlusnädala üritustele on oodatud kõik – kooliõpilastest juba tegutsevate ettevõtjateni. Nädalat koordineerib Tartu linnavalitsuse ettevõtluse osakond.

Kõik ligi 80 Tartu ettevõtlusnädala üritust on osalejatele tasuta.

Registreeruda ja ettevõtlusnädalal pakutavaga programmiga saab tutvuda Tartu linna ettevõtluse koduleheküljel: https://www.tartu.ee/et/ettevotlusnadal.

Ettevõtlusnädalat korraldatakse alates 2005. aastast. Iga aastaga on kasvanud nii pakutavate ürituste kui ka osalejate arv. Eelmisel aastal külastas Tartu ettevõtlusnädalat kokku ligi 3700 inimest, kellele pakuti üle 70 ürituse.

Tagasi üles