Mullu suvel sportauto kallal jõhkrutsenud noortejõugu liikmed panid toime uue kuriteo

Mullu suvel BMW ärandanud ja seejärel lõhkunud noortekamba kaks liiget varastasid 3. juulil Audi S8, politsei võttis ühe neist vahi alla. Lisaks võeti vahi alla 17-aastane noormees, kes samuti politseile varasemalt tuttav. FOTO: Kuvatõmmis videost

Sportauto BMW ärandamise ja lõhkumise eest ööl vastu 31. juulit 2018 esitas prokuratuur kahtlustuse neljale noormehele. Ühtegi ärandamises ja lõhkumises kahtlustatud noormeest ei olnud varem kriminaalkorras karistatud ja seetõttu nende vahi alla võtmist prokuratuur ei taotlenud.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tänavu 3. juulil kadus Aardla tänavalt Audi S8, selle omanik oli jätnud maja ees seisva sõiduki uksed lahti ja unustanud ka võtmed ette. Veel samal päeval leidis omanik sõiduauto koos noortega. Politsei pidas kinni kolm vargusega seotud noorukit, kellele prokuratuur esitas kahtlustuse. Audi varastanud 18- ja 15-aastane noormees olid seotud ka mullu juulis sõiduauto BMW ärandamise ja lõhkumisega. Kohus võttis prokuratuuri taotlusel vahi alla varemgi õigust rikkunud 18- ja 17-aastase noormehe. Audi ärandamisele kaasa aidanud 15-aastase nooruki vahistamist prokuratuur vajalikuks ei pidanud, sest kahe kuriteo vahel ei olnud ta teisi seaduserikkumisi toime pannud. Nii 18- kui 17-aastane nooruk on aga prokuratuurile tuttavad, täisealine noormees on kahe auto ärandamise vahel jäänud politseile korduvalt vahele vargustega.

Noored tähelepanu all

Tagasi üles
Back