Politsei otsib Tartu ja Jõgeva automõlkijaid

Ujula tänaval sõideti otsa tee ääres seisnud autole.

FOTO: Politsei

Politsei otsib kaht autojuhti, kes mõlkisid ära tee ääres seisnud sõidukid, kuid lahkusid pahandusest teatamata nelja tuule poole.

Esmaspäeval kella poole kuue ajal õhtul teatati, et Tartus Ujula tänav 65 juures on kergelt külge sõidetud  Audile, kahjustatud esinumber. Intsident võis juhtuda vahemikus 14-16.

Kõigil, kes juhtusid kirjeldatud sündmust pealt nägema või oskavad anda muud abistavat infot, mis aitaks selgitada juhtunu asjaolusid, palutakse sellest teada anda politsei telefonil 730 8814, 612 3000 või e-mailil louna.ate@list.politsei.ee

8. juuni hommikul kella 10 ajal sõideti Jõgeval Põik tänaval maja number 1 ees külge sinna pargitud musta värvi universaalkerega sõiduautole Ford Mondeo, millel sai kahjustada juhipoolne külg. Varakahjuga õnnetuse põhjustanud juht koos oma sõiduvahendiga põgenes sündmuskohalt.

Kõigil, kel on infot Jõgeval juhtunud liiklusõnnetuse või kahju põhjustanud juhi kohta, palutakse sellest teada anda meilitsi aadressil sulev.jyrgenson@politsei.ee või kohaliku korrakaitsja telefonil 776 8459.

Politsei tuletab meelde, et avariidest, milles saavad viga inimesed või kahjustatakse kolmandate osapoolte vara, tuleb sündmuskohalt lahkumata kohe teada anda politseile.

Tagasi üles