Tartu sulgpallurid riisusid GP-finaalis koore

Segapaarismängu finaalis alistasid Hannaliina Piho ja Kristjan Kaljurand (TÜASK) klubikaaslased Mihkel Taltsi ja Kertu Marguse.

FOTO: Erakogu

Raplas peetud sulgpalli Eesti GP-sarja finaalvõistlusel rändasid kõik täiskasvanute  esikohad Tartusse.

Finaalvõistlusele pääsesid täiskasvanute Eesti edetabeli kaheksa paremat üksikmängijat ja neli paremat mees-, nais- ja segapaari ning noortest neli üksikmängijat ja kaks paari kolmest eri mänguliigist.

Kolmekordseks GP-finaali võitjaks krooniti Hannaliina Piho (TÜASK), kes võitis naiste üksikmängu, naiste paarismängu koos klubikaaslase Ramona Üprusega ja segapaarismängu samuti klubikaaslase Kristjan Kaljurannaga. Meeste üksikmängu võitis Karl Kert (Veeriku Badminton), meeste paarismängus jäid aga löömatuks Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner (TÜASK).

Noorte GP-finaali võitis U15 vanuseklassis tüdrukutest Lisa Berik (Triiton) ja poistest Mario Kirisma (TSKeskus). Paarismängudes võidutsesid Lisa Berik ja Kerttu Voore (Triiton / Nõo SK), Mario Kirisma ja Robin Schmalz (TSKeskus) ning Robin Schmalz ja Marta Emili Teller (TSKeskus/Triiton).

U13 vanuseklassis võitsid üksikmängudes Heili Merisalu (Nõo SK) ja Rene Leeman (TSKeskus) ning paarismängudes Heli Merisalu ja Emilia Shapovalova (Nõo SK / TÜASK) ning Rene Leeman ja Karl Aksel Männik (TSKeskus / Nõo SK).

Kõige nooremate ehk U11 vanuseklassis tulid võitjateks Marija Paskotšti (Tondiraba SK) ja Marti Joost (Nõo SK).

Tagasi üles