Tartu ilu- ja rühmvõimlejad noppisid Eesti meistrivõistlustelt hulga medaleid

Meistriklassis võitis Eesti meistritiitli VK Rütmika naiskond Rütmika Elite Team.

FOTO: Erakogu

Eesti meistrivõistluste iluvõimlemise meistriklassis üksikalade finaalis saavutas tartlanna Narine Grigorjan kurikakavas 3. koha.

Juunioride klassi mitmevõistluses sai Vanessa Kivirand (VK Janika) tallinlanna Polina Murashko järel hõbemedali ning ka pronksmedal tuli Tartusse, selle võitis Aia Adele Narits (VK Rütmika).

Üksikalade finaalides võitis Vanessa Kivirand kaks hõbemedalit ja kaks pronksmedalit ning Aia Adele ühe hõbemedali. Üksikalade finaalis sai TSSK VK Diiva võimleja Carmen Grigorovits lindikavas hõbeda ning tema klubikaaslane Anita Korotkova pallikavas pronksi. Juunioride klassis võistles 53 võimlejat.

Rühmvõimlemises võidutsesid Tartu võistkonnad kõigis vanuseklassides. Meistriklassis võitis Eesti meistri tiitli VK Rütmika naiskond Rütmika Elite Team, kes kogus kahe võistluskatsega kõrged 36,834 punkti. Rühma treenerid on Maarja Jaanovits, Katri Toomsalu ja Laura-Liisa Kruusamäe.

Teisele kohale tuli VK Janika Elite Team 35,300 punktiga. Rühma treenerid on Kristin Laupa ja Helena Puusepp. Juunioride klassis võitis meistritiitli VK Janika võistkond Grisete 35,700 punktiga. Rühma treenerid Kristel Võsoberg, Liisel Perlin ja Helena Puusepp. Kõik kolm rühma valmistuvad mai keskel toimuvateks rühmvõimlemise maailmameistrivõistlusteks, mis peetakse Hispaanias.

Noorteklassi rühmvõimlemise Eesti meistri tiitlit kaitses taas Tartu rühm VK Rütmika Siidisabad ning kolmandale pjedestaaliastmele tõusid ka VK Rütmika Lepatriinud. Lasteklassi Eesti meister rühmvõimlemises on samuti Tartu rühm VK Janika Violett.

Tagasi üles
Back