Sulgpalli GP-etapi kõik esikohad jäid Tartusse

Segapaarismängus kerkisid poodiumi kõrgeimale astmele Kristjan Kaljurand ja Hannaliina Piho. Teise kohaga pidid leppima Mihkel Laanes ja Kristin Kuuba.

FOTO: Erakogu.

Läinud nädalavahetusel Tartu ülikooli spordihoones toimunud sulgpalli Eesti GP-sarja 5. etapil jäid kõik meistriliiga esikohad Tartusse.

Naiste üksikmängu võitis kindlalt Kristin Kuuba (Triiton), kes alistas poolfinaalis soomlanna Tuuli Vasikkaniemi 21:3, 21:3 ning oli finaalis üle oma klubikaaslasest Karina Kapanenist 21:12, 21:0.

Meeste üksikmängu finaal oli Veeriku Badmintoni siseasi. Esikoht kuulus Karl Kertile, kes alistas Marcus Lõo 21:14, 21:14.

Naiste paarismängu esikohamatšis alistas Triitoni esipaar Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel kahes geimis TÜASKi sulgpallurid Hannaliina Piho ja Kätlin Lattiku.

Meeste paarismängus oli põnevust rohkem, kuigi mäng lõppes siingi kahe geimiga. Eesti esipaar Raul Käsner – Kristjan Kaljurand (TÜASK) võitis finaalis TÜASKi ja Triitoni paari Mikk Järveoja – Mihkel Laanes 21:18, 22:20.

Segapaarismängus läks võitja selgitamiseks tarvis kolme geimi. Kuldsed medalid said kaela Kristjan Kaljurand ja Hannaliina Piho, kes alistasid esikohaheitluses Mihkel Laanese ja Kristin Kuuba 12:21, 21:19, 21:19.

Tagasi üles
Back