Tartu sulgpallurid noppisid pealinnast hulga poodiumikohti

Tartu sulgpallureid saatis pealinnas edu.

FOTO: Erakogu

Läinud nädalavahetusel toimus Tallinnas Tondiraba sulgpallihallis Eesti GP-sarja 4. etapp, millest võttis osa 224 sulgpallurit Inglismaalt, Indiast, Soomest, Türgist ja Eestist. Parimad selgitati nelja tugevusklassi üksikmängudes ja paarismängudes.

Meistriliigas tuli kahekordseks võitjaks Hannaliina Piho (TÜASK). Naisüksikmängu finaalis alistas ta kindlalt 21:12, 21:15 Helis Pajuste (Triiton), naispaarismängus saavutas aga esikoha koos klubikaaslase Sale-Liis Teesaluga. Finaalis alistasid nad pingelises heitluses TÜASK/Triiton paari Ramona Üprus ja Catlyn Kruus 18:21, 21:7, 21:18.

Meespaarismängus võitsid oodatult Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner (TÜASK), kes alistasid finaalis kolmes geimis 21:6, 16:21, 21:13 Marcus Lõo (Veeriku Badminton) ja Kristjan Täheranna (Tondiraba SK).

Segapaarismängu finaalis kohtusid Marcus Lõo jaHelina Rüütel (Triiton) ning Kristjan Kaljurand ja Hannaliina Piho. Tulemusega 21:16, 13:21, 21:16 said võidu Lõo ja Rüütel.

Meesüksikmängus võitis oodatult Raul Must (Tondiraba SK), kes alistas Hans-Kristjan Pilve (Veeriku Badminton) 21:12, 21:13.

Esiliigas võitsid üksikmängudes esikoha Rain Pärna ja Marelle Salu (mõlemad Triiton). Paarismängudes jäid alistamatuteks Henry Pihlik ja Andreas Eskor (TÜASK), Emili Pärsim ja Marelle Salu (Triiton) ning Tanel Talts ja Eleri Kruusimaa (Tallinna SK / Kiili SK).

2. liigas saavutasid esikohad Rene Leeman (TSKeskus), Liis Tamberg (Viimsi SK), Terje Arak – Tiina Kotke (TÜASK), Vahur Parve (Omniva SK) – Ain Tiidrus ning Indrek Raig – Sandra Einuks (Omniva SK).

3. liigas jäid alistamatuteks Teimur Israfilov (Azimuut), Laura-Liis Kale (TSKeskus), Andrei Prokofjev – Tarmo Tromp (Smash/Kuus), Emilia Shapovalova (TÜASK) – Laura-Liis Kale ja Vahur Parve – Evelin Parve (Omniva SK).

Tagasi üles