Tartu abilinnapea krooniti täringujalgpallis Eesti meistriks

Tartu abilinnapea Monica Rand krooniti Eesti parimaks täringujalgpalluriks.

FOTO: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti 11. täringujalgpalli meistrivõistlustel tuli 40 osaleja konkurentsis kuldmedalile Tartu abilinnapea Monica Rand, kes on ühtlasi esimene meistriks kroonitud naine.

«Jube äge tunne on!» rõõmustas Monica Rand pärast autasustamist. «Ütlesin juba täna hommikul, et lähen Tallinnasse Eesti meistri tiitlit võitma – ja siin see on! Ega mul täna kindlat taktikat polnud. Kõik mängud sai mängitud valgena. Kõige huvitavam oli alagrupimäng minu ja Sören Kaldma vahel, sest meil oli mõlemal hästi palju võimalusi ja lõpetasime 3:3 viigiga. See oli mu ainuke viik tänasel turniiril! Järgmisel aastal tulen ikka tagasi!»

Pärispalluritest oli edukaim Karl Mööl, kes saavutas neljanda koha. Veerandfinaali jõudis Henri Anier, kaheksandikfinaali Sören Kaldma ja Trevor Elhi. Sama kaugele jõudis ka Eesti jalgpalliliidu president ja 2009. aasta täringujalgpallimeister Aivar Pohlak. Alagrupist ei jõudnud kaugemale Robert Kirss, Rimo Hunt, Michael Lilander, Hannes Anier, Tarmo Neemelo, Markus Poom ja Frank Liivak.

Tagasi üles