Tartus jäi teadmata kadunuks noor mees
Täiendatud kell 21.44

Teadmata kadunud Veiko.

FOTO: Politsei

Politsei palub kaasabi selgitamaks 3. novembril Tartus Ööbiku tänava kodust teadmata suunas lahkunud 26-aastase Veiko asukohta.

Tartu piirkonnapolitseinik Anneli Jürison rääkis, et Veiko lahkus Tartus Ööbiku tänaval asuvast kodust laupäeva hommikul enne kella 8 ning jättis minnes maha oma isiklikud asjad, telefoni ja arvuti.

Eesti üliõpilaste selts kutsub oma Facebooki leheküljel inimesi homme hommikul kell kaheksa kogunema Eesti üliõpilaste seltsi majas aadressil J. Tõnissoni 1, et üheskoos minna otsima laupäeval kadunud Veikot. 

«Orienteeruvalt kell kaheksa paneb Politsei- ja piirivalveamet paika marsruudi ja ala mida läbi otsida,» kirjutatakse üleskutses.

«Paraku pole seni veel täpsemalt teada, kuhu ta oma kodutänavalt edasi võis liikuda, kuid seni kogutud info annab alust arvata, et tema tervis või ka elu võib ohus olla,» lisas piirkonnapolitseinik.

Ta selgitas, et möödunud päevil on politseinikud kontrollinud erinevaid aadresse, kus noormees liikuda või peatuda võiks, kui seni meest tabada ei ole õnnestunud.

«Ka oleme suheldud tema pere, lähedaste ja tuttavatega, ent keegi ei ole Veikot lähipäevil näinud ega temast midagi kuulnud. Noore mehe isikukirjelduse oleme edastatud kõikidele politseipatrullidele, kes teda piirkonnast leida püüavad, ent mehe leidmisel saab abiks olla igaüks, kes on Veikot pärast laupäeva hommikut kusagil liikvel näinud ja selle tähelepaneku politseile edasi annab,» rääkis Jürison.

Noor mees on pigem kinnine ja võõrastega suhtlema ei kipu. Ta on umbes 182 cm pikk ja tugeva kehaehitusega. Tal on lühikesed heledad juuksed ning rohekat värvi silmad. Kodust lahkudes oli tal seljas õhuke musta värvi jope ja jalas mustad teksapüksid.

Kel on infot otsitava mehe asukohast, palutakse sest teada anda hädaabinumbril 112.

Tagasi üles