Narva maantee on avatud, Võru tänaval tööd jätkuvad

Narva maantee teetööd on jõudnud lõpusirgele.

FOTO: Margus Ansu / Postimees

Suured teetööd Tartu peamagistraalidel hakkavad lõpusirgele jõudma – Narva maantee on tänasest liiklusele avatud, Võru tänaval lõpevad tööd oktoobri lõpuks.

Narva maanteel tehti tänavu tööd kolmel lõigul, kus tegutses mitu töövõtjat (Puiestee – linna piir, Fortuuna–Mäe ja Mäe – Ujula ringristmik). Suured torustikutööd olid seotud Tartu ülikooli uue õppehoone ehitusega.

Praeguseks on kõigil teelõikudel asfaldipanek lõpetatud ja taastunud tavapärane liiklusolukord. Teekatte märgistus- ja muud praeguseks veel lõpetamata korrastustööd tehakse aegadel, mil mõju läbivale liiklusele oleks kõige väiksem.

Suurema liiklusmõjuga remonditööd toimuvad veel Võru ja Tehase tänaval. Praegu on oma tööde lõpetamise faasis vee-, kanalisatsiooni- ja küttetorustike ehitajad. Alates järgmisest nädalast võtab töömaa üle teedeehitusettevõte AS YIT.

Esimesed suuremad tööd on tänavale asfaldist tasanduskihi ja uute äärekivide paigaldamine ning seejärel saab sõidutee juba uue asfaltkatte. Asfalteerimistööde ajaks suletakse liikluseks üks liiklemise suund, ühistranspordile tagatakse läbipääs. AS YIT lõpetab kõik teetööd oktoobrikuu lõpuks. 

Tagasi üles