Laululava remondile paneb punkti tähtis kontsert

Veel viimaseid päevi käib Tartu laululava kruntimine ja värvimine, et pühapäevaseks suurkontserdiks kõik valmis saada.

FOTO: Sille Annuk

Viimastel nädalatel on Tartu laululaval käinud kibekiire töö – kõik selle nimel, et 17. juunil uuendatud laululava pidulikult avada ja korraldada seal suurkontsert «Viis isamaalist laulu». Tänu soojadele ilmadele ja vähesele vihmale on laululava peaaegu valmis, veel veidi krunti ja natuke värvi ning ongi tehtud.

Tellijale Tellijale

Tähtvere spordipargi juhataja Marti Viilu on laululaval tehtud tööga rahul. Laulukaare laudis ja metallkonstruktsioonid puhastati, hiljem need krunditi ja võõbati värviga üle. Samuti krohviti laulukaare sissepääs ja laulukaare seinad. Välja vahetati kaks kilomeetrit pinkide laudu, mille õpilasmalevlased uuel nädalal kenasti üle värvivad. «Praegu on värvitud vaid naela- ja otsakohad, et inimesed end ei vigastaks ja rõivaid ei rikuks,» ütles Viilu.

Et «Viie isamaalise laulu» esmaesitusest möödub tänavu kolmkümmend aastat, siis oodatakse värskelt remonditud lauluväljakule üle 5000 inimese. Ürituse korraldaja Martti Meumers ütles, et selle kontserdi korraldamine on väga tähtis nii talle isiklikult kui ka kõigile eestlastele.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles