Vapramäe jooksul saavutati uus rajarekord

Tartu Postimees
Vapramäe jooksul püstitati uus rajarekord.
Vapramäe jooksul püstitati uus rajarekord. Foto: Elva Metsajooksu instagram

Tänasel Vapramäe jooksu 6,1-kilomeetrise põhijooksu võitis SK ProRunner esindaja Rauno Laumets. Võitja läbis distantsi ajaga 22.12, mis on ühtlasi ka uus rajarekord.

Poodiumi teisele astmele tõusis Tõnis Laugesaar ajaga 23.49. Kolmandale kohale tuli ajaga 23.53 eelmise osavõistluse võitja Juri Širokov.

Naistest võitis suusataja Tatjana Mannima, kes finišeeris ajaga 28.02, edastades teisele kohale jooksnud Heleri Kivilit ja kolmandaks tulnud SK Jooksupartner esindajat Marge Türni, lõpuajad vastavalt 28.49 ja 29.40.

Vapramäe jooksu 2,6-kilomeetrise noortejooksu võitis noormeestest taas Taavet Tuisk (10.32), tüdrukute kiireim oli Marie Pihlap (12.48).

Vapramäe jooksu distantsidel startis üle 90 vapra jooksja.

Elva metsajooksud jätkuvad 15. juulil toimuva Elva Järvede jooksuga.