Reporteri video ja pildid: ärimehe ja endise profikorvpalluri Porsche sattus ähmastel asjaoludel avariisse

E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Tänane uudistemagasin Reporter vahendas Tartust juhtumit, kus kolmapäeva esimestel tundidel sai politsei teate kesklinnas toimunud segaste asjaoludega avariist, milles osalenud sõidukitest üks - Porsche Panamera - kuulub endisele profikorvpallurile ja praegusele ärimehele Martin Viiaskile. 

Kui politsei sündmuskohale saabus, oli õnnetuse põhjustaja lahkunud. Kohapeal fikseeriti, et kannatada oli saanud sõiduauto Renault. Selle üks külg oli tugevasti kahjustatud. Pealtnägijate väitel oli õnnetuse põhjustanud musta Porsche Panamera roolis olnud naine.

Vahetult pärast politseinike saabumist sündmuspaigale hakkas kõrvalolevast hoovist autoga lahkuma ühe sellist marki auto omanik, ettevõtja Martin Viiask. Korravalvureid nähes taandus mees hoovi tagasi.

Politsei pärimise peale tunnistas Viiask, et õnnetuse põhjustanud sõiduk oli tõesti tema Porsche, mis oli tol hetkel Viiaski sõbranna käes. Seda, kus sõiduk parajasti on, ta aga ütlema ei soostunud.

Mõne aja pärast saabus sündmuskohale noor naine, keda tunnistajad olevat varem autoroolis näinud. Naine avaldas kohe politseile ka Porsche asukoha - see oli pargitud mõni kilomeeter eemale.

Järgmiseks esitas Viiask versiooni, mille kohaselt oli tol ööl tema korteris viibinud ohtralt naisi ning tal polevat aimu, kes neist Porsche võtmed võttis ja sellega omavoliliselt sõitma läks. Selline seletus külvas kohapeal segadust, sest varem oli mees politseile öelnud, et ta viibisid õnnetuse eel korteris nimetatud naisega kahekesi.

Lõpuks ei võtnudki keegi sündmuspaigal õnnetuse põhjustamise süüd omaks. Seepärast peab täpsemad asjaolud tuvastama uurimine.

    Tagasi üles