Lumi ajas kummiboksid umbe

Teguri tänava Kummiboxi rehvitehnikul Raul Kuusmaal pole ei sel ega järgmisel nädalal just palju hingetõmbehetki, sest tavapäraselt ootamatult maha sadanud lume tõttu on rehvivahetuse ootajatest järjekord ukse taga.

FOTO: Sille Annuk

Autojuhid, kes läinudnädala­se esimese lu­me järel veel rehvi­vahetust ette ei võtnud, uskudes, et talvine ilm püsima ei jää, peavad nüüd vähemalt nädal aega ootama rehvitöökodades löögile saamist. Seni tuleb kas autosõitu vältida või valida suverehvidele sobiv sõidustiil.

Tellijale Tellijale

Sepa tänaval asuva Hinkuse rehvikeskuse töötajaid ootas eile hommikul ees poolteist nädalat ette broneeritud tööde kalender. Hinkuse meister Siim Voznesenski rääkis, et kui inimesed said pühapäeval aru, et eelolev nädal toob ootamatult talvise ilma, läks firma kodulehel lahti agar rehvivahetuse aegade kinnipanemine.

Eile lõuna ajal ütles ta kalendrisse vaadates, et esimene vaba aeg on neil pakkuda alles 9. novembriks ehk järgmise nädala kolmapäevaks. Soovijatest on saba ukse taga, telefonid punased, töömehed teevad ületunde, ent kedagi järjekorras vahele võtta ei saa, tõdes Voznesenski. Korraga on Hinkuses töös neli tõstukit, nii et tunnis saab talverehvid alla panna kaheksale autole.

Tagasi üles
Back