Tammeka alistas Pärnu ja jõudis veerandfinaali

Kadi Parts
Kristjan Tiirik valiti lõppenud hooajal fännide poolt Tammeka parimaks mängijaks. Foto: Margus Ansu

Evald Tipneri karikasarjas selgus täna viimane veerandfinalist, kui Tartu Tammeka jalgpallimeeskond alistas võõrsil Pärnu Linnameeskonna.

Külalised Tartust asusid pärnakate koduväljakul juhtima 11. minutil, kui Tammeka poolt skooris Kristjan Tiirik. Tartu raudvara oli täpne ka neli minutit hiljem ning nii pääses Tammeka 2:0 juhtima.

Pärast 2:0 lõppenud avapoolaega avas 65. minutil skoori ka Pärnu, kui täpne oli Taavi Laurits. Kodumeeskond pidi aga üleajaminutid mängima vähemuses, sest Envar Lauter teenis viimase kümne minuti jooksul kaks kollast kaarti ja saadeti väljakult ära. Väravaid kohtumise lõpus enam siiski ei löödud ja Tammeka jõudis veerandfinaali 2:1 võiduga.