Tartu Ülikool/Rock alistas kodumaise korvpalli meistriliiga mängus TTÜ KK meeskonna tulemusega 101:66. Rockile oli see 11. järjestikkune võit selles liigas.

Tartus peetud mängus alustas kodumeeskond kohtumist bravuurikalt, vahendas TÜ akadeemiline spordiklubi. Veerandaja võitsid tartlased 32:17. Poolajavileks juhtis Rock juba 54:25.

Kolmandal veerandajal andsid tartlased kaitset pisut järgi, ning TTÜl lasti veerandajaga visata 25 punkti. Samas viskas Rock ise 29 punkti ning eduseis kasvas enne viimast neljandikku seisule 83:50. Viimasel veerandajal võtsid mõlemad pooled hoogu pisut maha ja lõppseisuks kujunes 101:66.