Miks sulges Nordea Tartu kaubamajas kontori?

Tänasest on suletud Nordea panga kontor Tartu kaubamajas. Miks?

Vastab Nordea panga kommunikatsioonijuht Jane-Liina Liiv:

Sulgeme Tartu kaubamaja kontori, kuna puht ratsionaalsetest kaalutlustest lähtuvalt pole praeguses olukorras kahte nii lähestikku, piltlikult öeldes saja meetri raadiuses asuvat kontorit mõistlik avatuna hoida.

Osaliselt on põhjus ka selles, et üha rohkem kliente kasutab rahaasjade ajamisel elektroonilisi kanaleid, kontoreid külastatakse vähem.

Kaluri kontoripinna kasuks otsustasime sellepärast, et seda oli võimalik laiendada. Kaubamaja pind oli väiksem ja võimalusi arendusteks vähem. Kaluri kontor saab olema laiendatud täisteenusega kontor, mis lisaks tööpäevadele on avatud ka laupäeviti kella kümnest kaheni.

Kas kaubamaja kontori sulgemine on märk üldisemast suundumusest, et pangakontoreid jääbki pankadel üha vähemaks?

Kui üldisemalt rääkida, siis Nordea oma kontorivõrku vähendada ei plaani. Vastupidi, tahame tulevikus avada Tartus veel ühe kontori. Praegu käib mõttetöö asukoha üle, mis oleks klientidele kõige mugavam ja sobivam.

Oleme kõikjal Eestis kontoripindu pigem laiendanud ja enamikku kontoritest viinud mündimasinad ning sularahaga arveldamise võimaluse, et ka regioonikeskustes oleks klientidel võimalus teha kõiki pangatoiminguid.

Mis ajast oli Nordeal kontor kaubamajas ja mis ajast on Kaluri tänavas?

Kaubamaja kontor avati 2005. aastal, kui uus kaubamaja valmis. Kaluri tänava kontor on olnud avatud 2008. aastast.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles