Futsalimeeskonnad kogusid liigades kaotuse ja võidu

Hetk mängust
Hetk mängust Foto: Allikas: Raitwood EMÜ

Raitwood EMÜ mängis eile võõrsil futsali meistriliiga raames FC Anžiga. Õhukese kooseisuga mänginud tartlased pidid vastu võtma oma hooaja suurima kaotuse 8:1. Reede õhtul kodusaalis peetud karikavõistluste veerandfinaalis võideti aga seisuga 12:7 FC Starbunker Maardu.

Esiliiga meeskonna TÜ BestCredit kodumängude seeria sai hea alguse, kui laupäevases kümnenda vooru mängus alistati teisel kohal paiknenud Rummu Dünamo tulemusega 7:5.

Debüütmängu teinud Ivan O'Konnel-Bronin avas skoori 14. minutil. Vastased suutsid viigistada 16. minutil.

Väravavaht Sergei Zadniprjanets, kes pidi koosseisu probleemide tõttu täitma ründaja rolli, kasvatas kodumeeskonna edu 17. minutil, kuid vastased suutsid uuesti viigistada mänguseisu enne poolaja lõppu.

Teisel poolajal olid täpsed TÜ BestCredit kapten Maksim Mitrofanov kahel korral, ning Tartusse naasnud endine Narva Transi mängija Erik Grigorjev kolmel korral.

Nüüd asub Tartu meeskond 14 punktiga esiliiga tabelis viiendal kohal. Meistriliiga üleminekumängudele viivast teisest kohast jäädakse maha viie punktiga.

TÜ BestCredit järgmine kodumäng toimub laupäeval algusega kell 20, kui vastaseks on viimasel kohal asetsev Sillamäe Almaz. Esimene omavaheline mäng jäi viiki ja lõppes seisuga 6:6.

TÜ BestCredit - Rummu Dünamo 7:5 (2:2)

Väravad: 14. Ivan O'Konnel-Bronin, 17. Sergei Zadniprjanets, 23., 33., 40. Erik Grigorjev, 27., 34. Maksim Mitrofanov - 16., 28. Roman Maršev, 19. Alger Džumadil, 27. Jevgeni Tšigrinov, 31. Stanislav Hmeljov

Hoiatus: 26. Roman Maršev (Rummu Dünamo).

FC Anži - Raitwood EMÜ 8:1 (3:1)

Väravad: 10. Jevgeni Kurjanov, 17. Anton Smetanin, 20., 39. Vladislav Tšurilkin, 24., 31. Jevgeni Merkurjev, 36. Dmitri Skiperski, 40. Irfan Ametov - 16. Kristjan Paapsi