Tartlannad tegid võimlemisfestivalil puhta töö

Pühapäeval toimus A Le Coq spordimajas võimlemisfestivali GymnaFest 2012 lõppkontsert, kus selgitati Eesti parimad võimlemisrühmad. Finaalvooru pääses eelvoorude tulemuste põhjal 28 rühma, kellede hulgast selgitati võitjad erinevate vanusrühmade ja koondrühmade arvestuses ning GymnaFest üldvõitja.

Laste ja noorte rühmade võitjaks kuulutati ülekaalukalt VK Rütmika rühma Perfetto ja Illusioon humoorikas kava „Pangarööv“ (autor Elina Lõhmus, treener Liisel Perlin).

Juunioride ja seenioride arvestuses oli parim VK Janika rühm Sunshine kavaga „Planeet Maa“ (autor Antton Laine, treenerid  Kristiina Noor ja Maire Kamarik).

Koondrühmade hulgast pälvis võidu VK Rütmika ja VK Janika ühendatud rühm TeamTartu kavaga „Igavikuline“ (autor Kristiina Noor, treenerid Katri Toomsalu, Merili Hein, Laura-Liisa Kruusamäe ja Lea Kriibi).

Sama rühma ja kava krooniti ka GymnaFest 2012 üldvõitjaks Kava autor Kristiina Noor pälvis huvitavate ja erinäoliste koondrühmade kavade eest ka Eesti Võimlemisliidu parima kompositsiooni eriauhinna.

Lisaks tunnustati eriauhindadega järgmisi rühmi:
VK Rütmika Pererühma  kavaga „Metsakollid“ (EOK ühendus „Sport kõigile“ auhind võimlema innustava esituse eest), Lähte Ühisgümnaasiumi rühma Lisell kavaga „Elu nagu Mary Poppins´il“ (Eesti Koolispordi Liidu auhind parimale ühe kooli rühmale) ja
VK Rütmika lastekasside koondrühma kavaga „Pildid muinasjutust“ (VK Janika auhind lastepärase kava esitamise eest).

Laureaadid

1. NPSK/Fouette rühm Inglid kavaga "Palve" (autor Anna Dmitrijeva, treenerid Anna Dmitrijeva, Diana Fedossenko, Olga Rõtškova)

2. VK Janika noorteklassi rühm kavaga "Kasside lõbus elu" (autor ja treener Elina Lõhmus)

3. VK Piruett rühm Impulss kavaga "Kõik meie sammud" (autor ja treener Anu Mölder)

4. VK Janika rühm Forfett kavaga "Pallide tants" (autor Grete Reimand, treenerid Margot Võsokov, Eva Luts)

5. Kohtla -Järve Koolinoorte loomemaja akrobaatikaring ZAGATKA kavaga "Vesiliugurid" (autorid Marina Ravlussevitš, Nadežda Rak, treener Marina Ravlussevitš)

6. VK Rütmika rühmad Perfetto ja Illusioon kavaga "Pangarööv" (autor Elina Lõhmus, treener Liisel Perlin)

7. Võru kunstikooli tantsutrupp Katariina kavaga "Puudutus" (autor ja treener Ly Berišvili)

8. VK Janika rühm Sunshine kavaga "Planeet Maa" (autor Antton Laine, treenerid Kristiina Noor, Maire Kamarik)

9. Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna rühm Puusaliiges kavaga "Armastad Sa mind?" (autorid ja treenerid Andra Lääts, Liis Süda)

10. TÜ Akadeemilise spordiklubi rühm Defitsiit kavaga "Öös on…asju" (autor ja treener Elina Lõhmus)

11. SK Trefoil kavaga "Charlie Chaplin" (autor ja treener Olga Gogoladze)

12. VK Rütmika lasteklasside koondrühm kavaga "Pildid muinasjutust" (autor Kristiina Noor, treenerid Katri Toomsalu, Laura-Liisa Kruusamäe, Margot Võsokov, Tatjana Joosep)

13. VK Piruett koondrühm kavaga "Eestimetsamari" (autor Mall Kalve, treenerid Anu Mölder, Nele Loo)

14. VK Rütmika laste- ja noorteklasside koondrühm kavaga "Idamaine" (autor Kristiina Noor, treenerid Liisel Perlin, Sirje Eomõis, Katri Toomsalu)

15. VK Piruett eliitrühm kavaga "Tüdrukud, tüdrukud..." (autor Mall Kalve, treenerid Mall Kalve, Maris Kikas)

16. VK Rütmika/VK Janika koondrühm TeamTartu kavaga "Igavikuline..." (autor Kristiina Noor, treenerid Katri Toomsalu, Merili Hein, Laura-Liisa Kruusamäe, Lea Kriibi)

Tagasi üles
Back