Judokad tõid Narvast medaleid

Ines Kütt (vasakul) ja Merlyn Tähe
Ines Kütt (vasakul) ja Merlyn Tähe Foto: Einar Suur

Spordiklubi Zen saavutas nädalavahetusel Narvas toimunud rahvusvahelisel judoturniiril võistkondlikult kuuenda koha. Turniiril osales 400 judokat 34 klubist ja kuuest riigist.

Individuaalselt võideti kolm kulda, üks pronks ja kaks viiendat kohta.  Esikoha saavutas Forseliuse gümnaasiumis õppiv Ines Kütt B-klassis kuni 36 kilogrammi kaalukategoorias, Võnnu keskkoolis õppiv Merlyn Tähe võitis kaks kuldmedalit A- ja B-klassi neidude hulgas kehakaalus kuni 52 kilogrammi, kolmanda koha saavutas kaalukategoorias üle 73 kilogrammi Jan Marcus Mõtus, kes õpib Descartes' lütseumis.

Viienda koha saavutasid A-klassis kategoorias kuni 60 kilogrammi Kardo Kütt ning kuni 90 kilo kategoorias Siim Sinimäe

Tartu Do judokatest võitis esikoha A-klassis kuni 81 kilo kategoorias Mattias Kuusik, Sander Ludvig saavutas samas kehakaalus kolmanda koha.