Kolmevõistleja Siret Saks pälvis Põhjamaade meistrivõistlustel pronksmedali

Siret Saks hobusel Wiplala S
Siret Saks hobusel Wiplala S Foto: Ago Ruus

Kolmevõistlejad Siret Saks ja Madli Murel osalesid Norras Põhjamaade meistrivõistlustel, kust Saks ja tema hobune Wiplala S naasevad kõrge kolmanda kohaga. Murel ja Flicker katkestasid.

CIC2* tasemega võistlusel startis 24 võistluspaari, kellest lõpetas 17. Sireti ja Wiplala lõpptulemuseks jäi 66,7 mp, millest 8,4 koguti krossil ületatud normiaja eest. Takistussõidus paar ei eksinud, koolisõidu järel asuti 11. kohal. Kuldmedali võitis taanlanna Mia Hastrup hobusel Odin tulemusega 48,7 mp. Taanlastele kuuluski neli kohta esiviisikus, nende ülimat triumfi varjutas meie sportlase väga tubli saavutus, mis lõppes kõrge kolmanda kohaga.

Madli Murel ja Flicker startisid CCI* tasemel, kuid katkestasid võistluse pärast krossi ja enne takistussõitu, kuna hobuse jalg oli kergelt vigastatud.

Saks esindab Luunja vallas tegutsevat Liivimaa Ratsaklubi.