Rakvere staadion.
Kergejõustik. Eesti meistrivõistlused. Juuniorid. Noorsooklass
JUUNIORID. NEIUD. 100 m .1.Kaili Kriisa, TÜ ASK 12,47; 2.Diana Suumann, TÜ ASK 12,87; 7.Kristel Luik, 13,25; 8.Marleen heleen Puhke, 13,37 (mõlemad Tartu Kalev).
200 m.1.Kaia Soosaar, Nõmme KJK 25,17; 3.Kaili Kriisa, 25,69; 5.Kristel Luik, 26,99
400 m.1.Helin Meier, Nõmme KJK 57,38; 3.Kaili Kriisa, 59,75; 4.Kristel Luik, 1.00,63; 7.Elina Leis, 1.02,12 (mõlemad Tartu Kalev).
800 m.1.Kelly Nevolihhin, KJK Vike 2.19,93; 3.Elina Leis, 2.22,19; 6.Ene Jaago, 2.26,87; 7.Keiti Mets, 2.27,26; 8.Kelli Mets, 228,79 (kõik TÜ ASK), 9.Killu Kaasik, Tartu Kalev 2.29,26
1500 m.1.Ene Jaago, 5.12,98; 2.Killu Kaasik, 5.19,86
3000 m.1.Liis Grete Arro, Stamina SK 10.52,08; 2.Helen Aluvee, TÜ ASK 11.10,00
100 m tj.1.Kaia Soosaar, 14,92; 4.Diana Suumann, 15,87
Kolmikhüpe.1.Kristel Metsla, Nõmme KJK 12.55; 2.Hemminki Otstavel, Tartu Kalev 11.63
Kõrgushüpe.1.Anastassia Fedina, SK Tsefei 1.66; 3.Diana Suumann, 1.63
Kuulitõuge.1. Kätlin Tõllasson, VAK Staier 12.98; 3. Ksenia Safonova, Tartu Kalev 11.29; 8.Marit Külv, TÜ ASK 9.09
Vasaraheide.1. Eliina Anissimova, NPSK Narvic 58.63; 2.Ksenia Safonova, 48.17
NOORMEHED. 100 m.1. Rasmus Rooks, SK Active TC 10,68; 2.Markus Ellisaar, TÜ ASK 10,95; 7.Norman Ploom, Tartu Kalev 11,32
200 m.1.Markus Ellisaar, 21,89; 2.Rasmus Mägi, 22,06 (mõlemad TÜ ASK); 4.Norman Ploom, 22,65
400 m.1.Sergei Tarasjuk, NPSK Narvic 49,50; 9.Joosep Tohvri, Tartu Kalev 55,14; 10.Toomas Vinne, TÜ ASK 55,92
800 m.1.Valeri Poddevalin, Tallinna Kalev 1.55,66; 3.Andi Noot, 1.56,99; 7.Tarmo Tikk, 2.01,95 (mõlemad Tartu Kalev),
1500 m.1.Dmitri Aristov, KJK Atleetika 3.58,44; 4.Andi Noot, 4.02,29; 7.Tarmo Tikk, 4.21,64; 10.Tanel Kaseorg, Tartu Kalev 4.28,75
Kõrgushüpe.1.Siim Kroonmäe, KJK Vike 2.05; 4.Indrek Reisberg, TÜ ASK 1.93
Kettaheide.1.Ragnar Kraav, KJK Hiiker 53.46; 5.Georg Niit, 43.45; 7.Ekke Lõhmus, 41.64 (mõlemad Tartu Kalev)
Kuulitõuge.1.Egart Miljan, Audentese Sk 15.72; 2.Jarmo Andressoo, TÜ ASK 15.69;
Odavise.1.Priit Sihver, KJS Sakala 68.19; 2.Indrek Reisberg, 64,78; 3.Ergo Tamm, TÜ ASK 60.98; 8. Jaan Sõrra, Tartu Kalev 53.66
Vasaraheide.1.Sergei Tserna, individuaalvõistleja 52.71; 2.Joosep Kivastik,52.49; 10. Kevin Martihhin, 36.64 (mõlemad TÜ ASK).
NOORSOOKLASS. NEIUD. 100 m.1.Kärt Viltrop, 12,31; 2.Maarja Kalev, 12,33; 4.Külli Kallas, 13,10; 5.Karmen Veerme, 13,55 (kõik TÜ ASK)
200 .m.1.Kärt Viltrop,25,70; 2.Külli Kallas, 26,66; 3. Karmen Veerme, 27,71
800 m.1.Jevgenia Mateitšuk, Tallinna Kalev 2.11,55; 3.Silva Suvi, Tartu Kalev 2.25,06
1500 m.1. Laura Suur, TÜ ASK 4.43,18; 3.Grete Tõnne, EMÜ SK 4.56,12
3000 m.1.Laura Suur, 9.25,15
100 m tj. 1.Grit Šadeiko, 13,80; 2.Mari Klaup, 14,11; 3.Kärt Viltrop, 14,56 (kõik TÜ ASK)
400 m tj.1.Teele Palumaa, SK Fortis 1.03,19; 2.Kärt Viltrop, 1.05,33
Kaugushüpe.1.Grit Šadeiko, 6.29; 5.Maarja Kalev, 5.49; 8.Karmen Veerme, 5.01
Teivashüpe.1.Maarja Pärs, TÜ ASK 3.85; 2.Tiina Tikk, Tartu Kalev 3.40; 3.Pille Riin Jõudna, TÜ ASK 3.00
Kettaheide.1. Anu Ellam, TÜ ASK 43,39
Kuulitõuge.1. Kati Ojaloo, KJS Sakala 11.98; 3.Grit Šadeiko, 11.60; 5.Mari Klaup, 11.16
Odavise.1. Mari Klaup, 44.90; 2.Anu Ellam, 44.47
NOORMEHED. 100 m.1.Mart Muru, Audentese SK 10,96; 2.Rain Kask, EMÜ SK 1,30; 3.Hendrik Hunt, 11,41; 6.Rauno Kirschbaum 11,62 (mõlemad TÜ ASK)
400 m.1.Rivar Tipp, 48,59; 7.Jaan Kristjan Unt, 51,62 (mõlemad TÜ ASK); 8.Kaur Kivistik, Tartu Kalev 53,80
800 m.1.Rauno Laumets 1.54,56; 2.Raimund Valler, 1.56,46; 3.Risto Võsaste, 1.57,00; 4.Deniss Košelev, 1.57,23 (kõik TÜ ASK)
1500 m.1.Keio Kits, Emü sk 4.01,04; 2.Deniss Košelev, 4. Hardo Reinart, 4.22,83; 5.Bert Tippi, 4.25,26 (kõik TÜ ASK); 6.Siim Siimann, 4.26,65
5000 m.1.Priit Aus, KJK TIPP 15.33,42; 2.Hardo Reinart, 16.37,56; 4.Bert Tippi, 17.23,50; 5.Siim Siimann, 17.48,30
110 m tj.1.Teet Meerits, TÜ ASK 14,87; 2.Jaak Heinrich Jagor, Tartu Kalev 15,07; 3.Kristjan Vider, TÜ ASK 15.40; 6.Kaarel Mangusson, Tartu Kalev 16.06
400 m tj.1. Mikk Maimann, KJK Järvala 54,44; 2.Jaak Heinrich Jagor, 54,86; 3.Lauri Savolainen, TÜ ASK 55,71
Kaugushüpe.1.Kristjan Vider, 7.10; 2.Rain Kask, 6.93; 4,Ragne Amandus, TÜ ASK 6.51
Kolmikhüpe.1.Igor Sjunin, EMÜ SK 16.61; Sten Veelak, EMÜ SK 14.43
kõrgushüpe.1.Juhan Kilumets, SK Leksi 44 2.06; 4.Indrek Kalvet, TÜ ASK 2.03; 5.Tõnis Voitka, EMÜ SK 2.00; 6.Kaarel Mangusson, 1.95
Teivashüpe.1.Veiko Kriisk, 4.80; 3.Karmo Rudissaar, 4.60 (mõlemad TÜ ASK)
Kettaheide.1. Priidu Niit, Tartu Kalev 60.69
Odavise.1.Tanel Laanmäe, SK Viraaž 70.91; 3.Ranno Koorep, 69.70; 9.Koit Simso, 53.46(mõlemad TÜ ASK).