Korvpall. Eesti meistrivõistlused. I ja II liiga

Korvpall.
Korvpall. Foto: Elmo Riig / Sakala

I  LIIGA.

1/8 finaalmängude tulemused: Scandweld/Eesti Näitused-Tamsalu Los Toros/Puukeskus  72:91 ja 78:77, BC Kalev/GAS-Javicar/SWE-7 105:58 ja 65:79, KK Räpina Kotkad-Rapla KK/Stipend 68:76 ja 79:64, SK Marcus-Pärnu Mets 88:65 ja 108:96.

Veerandfinaali jõudsid KK Räpina Kotkad, Tamsalu Los Toros/Puukeskus, BC Kalev/GAS, SK Marcus. Neile lisandusid esiliiga neli esimest meeskonda: Kohila SK, KK Hito I, Filmipood.ee ja TÜ/Rock II. Poolfinaalmängude paarid selguvad KK Räpina Kotkad-Filmipood.ee, Tamsalu LosToros/Puukeskus-Hito I, BC Kalev/GAS-TÜ/Rock II, SK Marcus-Kohila SK vahelistest kohtumistest.

EESTI  MEISTRIVÕISTLUSED. II  LIIGA

Veerandfinaali kohtumiste tulumused: Puhhid-KK Hito II 84:84 ja 67:76,  Ambla SK-KK Välk/Estanc 93:60 ja 81:82,  KK Askus-Rakvere SK/Tarvas 69:66 ja 90:81, Nõmme RIM -SK Altius/Vars 103:87 ja 106:90. Poolfinaalis mängivad Hito II-Ambla SK ja Nõmme RIM-KK Askus.Võitjad selgitavad liiga võitja, kaotajad 3.-4.koha.

Kohad 11.-19. selgitavad omavahel AP Mets, SK Vesse, SK Forte/Tartu PK, EMÜ SK, Orissaare Rock, Turba Gümnaasium, Kuldre Kool/Võru KK.