Hokipoisid naasid Pihkvast võidukarikaga

Risto Mets
Tartu hokiklubi Kajakas U11 vanuseklassi noored alistasid finaalis Hiina Tiigrite võistkonna. Foto: Heikko Sepma

Tartu hokiklubi Kajakas noored võidutsesid nädalavahetusel Venemaal Pihkvas peetud rahvusvahelisel Sõpruse hokiturniiril.

Lapsevanema ja hokisõbra Heikko Sepma teatel osales 13.–15. augustini väldanud turniiril hokiklubi Kajaka U11 võistkond. Et turniirile jõuti viimasel päeval, ootas ees üliraske päev. Võistelda tuli järjest kõigi konkurentidega ehk jää peal tuli hokipoistel järjepanu heidelda kolm tundi.

Tartlaste esimeseks vastaseks osutus kardetud Hiina Tiigrite võistkond, kes oli eelnevatel päevadel püsinud võitmatuna. Kajaka vastu hiinlased aga ei saanud ning tartlased sammusid vääramatult finaali, kus vastasteks olid taas hiinlased. Finaal lõppes eestlaste rõõmuks seisuga 4:0 ning hokikool Kajakas tõi karika ja medalid Tartusse.