Tartu võrkpallimeeskond kaotas esimese veerandfinaalmängu

Signe Ivask
Bigbank Tartu mängijad.
Bigbank Tartu mängijad. Foto: Margus Ansu

Tartu võrkpallimeeskond astus eile Daugava spordihoones toimunud esimeses veerandfinaalmängus vastamisi RTU/Robežsardze meeskonnaga, kellele jäädi alla 2:3.

Esimese geimi võitis võõrustaja seisuga 25:23, niisamuti ka kolmanda 25:16 ja viienda 15:13. Teise geimi võitis Tartu meeskond 25:22, ka neljas geim kuulus tartlastele 25:20.

Eestlaste poolel tõi Robert Täht 26 punkti (kasutegur +18), Argo Meresaar 13 punkti (+4), Kevin Soo 10 punkti (+7).

Vastaste poolel näitas ennast heast küljest diagonaalründaja Ansis Medenis, kes hiljaaegu RTU/Robežsardze meeskonnaga liitus. Ta tõi lätlastele 24 punkti (kasutegur +16).

Veerandfinaali teine mäng peetakse homme Tartu ülikooli spordihoones. Kui tartlased selle võidavad, siis samas kohas toimub kolmapäeval otsustav mäng.

Tuleval nädalal peetakse TTÜ spordihoones final four'i mängud.