Tartu Ülikool/Rock võõrustas laupäeval Balti liiga kohtumises küllaltki eksootilist Kasahstani võistkonda Caspiy. Erilist külalislahkust aga kaugete vastaste suhtes üles ei näidatud ning võit Tartule 84:59.

TÜ/Rock võttis mängu ohjad enda kätte juba kohtumise avaminutitel. Esimese kümne mänguminuti järel juhiti 25:9. Poolaja võitsid tartlased 46:23.

Kolmandal veerandajal püsis väljakuperemeeste eduseis pidevalt 25 punkti ringis ning viimasel neljandikul paisus korraks isegi 34 silma peale seisul 82:48. Mängu viimased minuteid mängisid kasahhid aga innukamalt ja nii kujunes lõpuseisuks 84:59.