Tartu Ülikool/Rock võõrustas teisipäeval Alexela korvpalli meistriliigas Tyco Raplat. Kodumeeskonna dikteerimisel kulgenud kohtumise võitsid tartlased 77:62.

Mängu resultatiivseimaks tõusis alles nädalavahetusel Tartusse jõudnud leedukas Vilmantas Dilys 16 punktiga, teatas TÜ akadeemiline spordiklubi. Avaveerandaja 20:13 võitnud Rock laskis teisel neljandikul jalgratturite keeles jala sirgeks ning Tyco Rapla kasutas seda kohe ära. Veerandaja keskel jõuti Martin Paasoja korvi järel punkti kaugusele seisul 26:25.

Minutilise mõttepausi järel sai TÜ/Rock oma mängu taas käima. Kahe minuti vältel järgnes spurt 6:0 ja poolajale läksid meeskonnad seisul 32:27.

Riietusruumist tulid tartlased välja juba märksa parema häälestatusega ning teise poolaja avaminutitel pandi mängu jõujooned paika. Leedukate Augustas Peciukeviciuse ja värskelt meeskonnaga liitunud Vilmantas Dilyse korvidest suurendati vahe kahekohaliseks ja veerandaja lõpus oli Tanel Kurbase kaugviske järel seis tablool 59:48 Rockile.

Viimasel neljandikul langesid mitmed Rapla võtmemängijad viie veaga pingile ning TÜ/Rockil muutus mängu võitmine veelgi lihtsamaks. Lõpuvile kõlades näitas tabloo TÜ/Rocki võidunumbriteks 77:62.

Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul jättis meeste kontsentreeritus kohati soovida. Palju oli lihtsaid eksimusi just rünnakul.

Tartlaste järgmine mäng on Rakveres sealse Tarvaga reedel, 29. novembril.