Tammeka II mängis Rakvere JK Tarvaga viiki

Kolmapäeval võõrustas Tartu Jk Tammeka II koduväljakul Rakvere JK Tarvast, kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Tammeka värav sündis 21. minutil Mikk Valtna karistuslöögist.

Kodumeeskond lõpetas mängu üheksakesi, sest 85. minutil teenis agara protesteerimise eest teise kollase kaardi Simo Tenno, 89. minutil tabas keskväljal tehtud vea eest sama saatus värava autorit Valtnat.

Eelmisel pühapäeval jäi linnarivaalidest peale Tartu SK 10, kui võitis Tammeka II seisuga 1:0. Võiduvärava lõi 58. minutil Aleksandr Pruttšenko, kes on 11 tabamusega esiliiga resultatiivsuselt viies mängija.

Laupäeval kell 19.30 võõrustab Tammeka II Vändra JK Vaprust. Pühapäeval algusega kell 17 võõrustab SK 10 Tamme staadionil Jõhvi FC Lokomotivi.