Laupäeval mängis Tartu Tammeka jalgpalliklubi Premium liiga 29. vooru kohtumises Tamme staadionil Narva Transiga ning pidi võtma vastu kaotuse 1:2.

Trans võitis Tanel Tambergi väravast avapoolaja. Teise poolaja alguses õnnestus tartlasel Kristjan Tiirikul mänguseis viigistada. Kaua viiginumbrid tablool siiski ei püsinud. Juba paar minutit hiljem lõi narvalaste Vitali Andrejev umbes 30 meetri pealt väravasse karistuslöögi, mida asjatundjad peavad tõeliseks iluväravaks. Seisuga 2:1 mäng ka lõppses.

Tartlased on nüüd Premium liiga tabelis üleminekumänge tähistaval üheksandal kohal, olles 28 mänguga kogunud 25 punkti. Sama palju punkte on kogunud ka koht kõrgemal paiknev Tallinna Kalev. Oma järgmise mängu peab Tammeka just võõrsil Kaleviga tuleval laupäeval.