Tagasi mobiilivaatesse
Värskendamiseks tõmba

Tartu Postimees

Tartu linna ja maakonna gümnaasiumide ja keskkoolide tänavused lõpetajad

Hugo Treffneri gümnaasium

12.a klass

Kristjan Aruoja

Mikk-Erik Bachmann

Kaarel Jõgeva

Heleri Kaasik

Katre Karja

Kaspar Kissa

Kaspar Korjus

Laura Kütt

Mariin Kärp

Marit Laas

Henri Lillemaa

Maris Luha

Kristo Must

Hans Mäesalu

Kaarel Nummert

Kristjan Oinus

Anton Õnnik

Sander Pajusalu

Ketlin Piir

Piiu Pilt

Kadi Pung

Maarja Puniste

Teele Puusemp

Priit Rinken

Riho Rokk

Allan Rosenberg

Karl Räim

Jaan Sarap

Harri Supp

Kaupo Tatsi

Timo Tilk

Alar Tuvikene

Andres Uibo

Berit Veidemann

12.b klass

Triin Eamets

Silver Engel

Jaana Hinno

Raiki Kalda

Alari Kasvand

Villem Koern Ödner

Toomas Krips

Kaarel Kruus

Lauri Leinus

Jaanika Lill

Simo Lind

Jaak Lõivukene

Risko Majas

Taavi Mandel

Mikk Mustmaa

Kaarel Prommik

Marite Promvalds

Tarmo Puolokainen

Siim Raidma

Mait Sarv

Vlada Schotter

Hiie Soeorg

Käbi Stolovitš

Laivi Suurväli

Madis Tamela

Ardi Tampuu

Marju Tannberg

Ott Tinn

Zepp Uibo

Tiia Vahula

Marju Valge

Sven Velt

Veiko Visnapuu

Triin Võrno

Triin Vunk

12.c klass

Stephanie Akermann

Kristel Ao

Silja Erg

Kristina Hodarenkova

Hans Hõrak

Simmo Jaaniso

Janne Jürimaa

Maarja Kallas

Kristjan Kasearu

Martin Kiho

Eva-Maria Kikkas

Kadri Koitsaar

Tambet Krinal

Kati Külm

Silvia Käkk

Katre-Helena Käppa

Hannes Luts

Liis Mitt

Kristiina Müür

Kaia Ojamäe

Anette Org

Taavi Pauskar

Triin Perkson

Jaagup Pilv

Rando Porosk

Reimo Rebane

Aire Rihe

Mariann Sirgmets

Triinu Taaber

Tambet Tallo

Hedvig Tamman

Taavi Tiirats

Grete Uibo

Mari Valdur

Viljar Veede

Villem Vihmann

Harry Vähk

12.d klass

Elo Eilonen

Jeanne Ilves

Triin Jaagus

Kaija Jõeveer

Jaan Kalmus

Pikne Kama

Mirko Kikkamägi

Triin Kruus

Jaanika Kärner

Triin Loks

Sirli Metsik

Regina Michaelis

Mihkel Nõmm

Triinu Paidla

Helena Pechter

Anep Perlov

Kristian Põldma

Mart Raamat

Martin Raiste

Ragne Rehkli

Andres Reiljan

Katrin Rikk

Reeli Rutens

Laura Räni

Riin Saaremägi

Liisi Sokman

Epp Tamm

Jaan Tamme

Kadi-Triin Tammepuu

Tiiu Tedrema

Katri Uibu

Liisa Unt

Kertu Veermäe

Kristel Vits

12.e klass

Marie Abel

Regina Alber

Annika Helendi

Kadri Hint

Kadri Inselberg

Andris Jasjukevitš

Triin Jassov

Anni Jatsa

Kadri Kaasik

Kaisa Kulasalu

Mihkel Kuresoo

Kadi Kusnets

Ann-Leena Lepna

Sigrid Marga

Kristina Mentsikainen

Mait Metelitsa

Ann Metslang

Marina Ninaste

Hanna Nõmm

Liiri Oja

Sander Orhidejev

Karolin Ott

Indrek Pajur

Madis Pappa

Markus Pau

Ülla Poola

Anna Pärnakivi

Eeva-Liisa Rahusoo

Kaisa Ruul

Suule Soo

Eva Sule

Ave Taavet

Mihkel Tõnnov

Kaisi Udumäe

Aire Vaigu

Inge Vent

Miina Härma gümnaasium

12.a klass

Johan-Paul Hion

Mats Johanson

Laura Kask

Mikk-Mait Kivi

August Kompus

Ants Konga

Taavi Konga

Roland Kriibi

Karin Kõnd

Grete Kõrgesaar

Lauri Lehtsaar

Kairi Lentsius

Kristjan Maruste

Shalini Mody

Kristel Muiste

Katrin Nigul

Laura Näkk

Laura Orav

Berit Pooga

Madli Pärn

Helena Rahi

Hanna Rannikmäe

Helena Rannikmäe

Karoliina Raudsepp

Laura Liisa Siim

Elen Soe

Sander Sokk

Märt Soplepmann

Gerda Suumann

Liina Tamm

Ragnar Taniloo

Liis Teemusk

Madis Tomberg

Veli-Johan Veromann

Kalev Võlli

Elia Vääri

12.b klass

Teele Aruvee

Martin Haljaste

Helin Heier

Maarja Heinlo

Karl-Morten Jõgi

Roman Kaljuorg

Kersti Karu

Karoliina Karu

Kristel Kiens

Kristel Klaus

Merit Kondas

Hans Kudu

Kristina Kull

Kärt-Katrin Kull

Taavi Kübar

Merje Laiapea

Uku Loskit

Kaur Lõhmus

Urvo Männama

Egle Oolo

Kadi Parts

Laura Põldvere

Liisa Raud

Iris Raudsik

Kristi Reinoja

Allar Sild

Liis Somelar

Mihkel Talts

Erik Tamm

Liisa Tepp

Triin Tiisler

Kadi Ummik

Ott Vanem

Merlene Vool

12.c klass

Aivar Aedmaa

Kaur Alasoo

Andres Allik

Teele Arak

Anne Arrak

Jaana Bichele

Eveliis Eek

Kairi Eljas

Hando-Laur Habicht

Ott Jõgi

Marta Kinnunen

Agu Kirss

Heiti Kulmar

Kristi Kuuse

Sandra Laja

Laura Laumets

Karel Linno

Kait Lubja

Eva Mardisoo

Marit Mardla

Leho Mengel

Maarja-Liisa Peedimaa

Liisa Perk

Piret Pihlapson

Lennart Puksa

Kalle Pärn

Siim Remmelgas

Mariann Reppo

Kairi Rohtla

Sandra Teppo

Linda Tuubel

Kristiina Valk

Marit Valk

Mihkel Vilismäe

Annelinna gümnaasium

12.a klass

Viktor Antropov

Pavel Babtšenko

Valeria Bida

Karina Bikmurzina

Natalja Daibova

Kristina Dubrova

Olga Gapejeva

Aleksandra Golubeva

Sergei Holdobov

Aleksandr Hripunov

Juri Kagan

Irina Kass

Marina Kass

Irina Kondenko

Juri Kožanov

Svetlana Kurdjuk

Anna Kutšinskaja

Sergei Malõšev

Kristina Masõtš

Aleksandr Nikolajenko

Elina Smorodina

Helena Sula

Aleksandra Suvorova

Nadežda Šabanova

Jevgeni Šatalin

Erik Šatov

Darja Zarudnjaja

Anastassia Tetereva

Martin Vorobjov

Darja Vostrova

12.b klass

Natalja Arhipenko

Aleksandr Belõi

Irina Borovik

Aleksandr Jeldõšev

Anna Kazak

Maria Kopanitskaja

Kristina Kübar

Jekaterina Maksimova

Olga Mihhailova

Mihhail Petrov

Marta Piirikivi

Alisa Popõrina

Karina Puks

Tatjana Pušmina

Konstantin Rakitin

Jekaterina Rementsova

Diana Rips

Irina Russakova

Natalja Sadova

Veronika Sapeta

Jekaterina Sergina

Alina Sidortšuk

Anna Tšernova

Stanislav Ussov

Vladimir Vassiljev

Vladislav Velikanov

Žanna Verbitskaja

Artjom Vlassov

Vitali Väranen

Descartes’i lütseum

Kristina Aaman

Johanna Aaspõllu

Mari-Liis Alupere

Helina Ariva

Elisa Artemjeva

Aigi Aunap

Mikko Elmik

Maria Fessai

Elis Heidemann

Erik Hellenurm

Triin Johanson

Silja Kanarbik

Väino Katala

Liine Kelk

Karl Kivastik

Karolyna Kivi

Hendrik Kivimets

Kadrian Kotkas

Raiko Kukk

Heiko Kull

Sigmar Kurnasov

Kerttu Kuslap

Kadri Kõiv

Merileid Kütt

Veronika Lebedeva

Piret Leppik

Laini Liepa

Maarja Lill

Hendrik Lukk

Ingrid Mallene

Laura Meimer

Piret Nutt

Maiken Nõmmoja

Ragnar Parksepp

Eleri Pelska

Hanna Piller

Henri Pilt

Erkki Poleštšuk

Katri Pulver

Sandra Puurits

Kaili Põder

Merili Põrk

Indrek Raave

Triin Randoja

Egle Russki

Liisi Rätsepso

Argo Saag

Eveli Saar

Karin Sakk

Theresa Sillar

Martin Soom

Mai Soon

Kadi Suits

Tiia Tallo

Indrek Tarto

Pertti Tiganik

Mari Tikk

Tuuli Toom

Elina Täht

Stella Täht

Kadri Vall

Tuuli Vallisoo

Karin Vomm

Forseliuse gümnaasium

12.a klass

Mirjam Arulepp

Rait Birken

Hardi Heide

Silver Jahimees

Grete Kuningas

Jaanika Kurgjärv

Hedlin Lepp

Kärt Lutsar

Kaidi Meus

Mikk Orasmaa

Silvo Piir

Anu Pilt

Maris Pütsepp

Terje Saarniit

Katrin Sudareva

Monika Teder

Katre Uffert

Elsa Vaitmaa

Heiko Vaskma

Miko Väli

12.b klass

Laura Adov

Kristo Anslan

Maarja Austa

Lea Eek

Artur Fjodorov

Maris Jaguson

Allar Kajandi

Marleen Kaljuver

Kadi Kirsch

Hendrik Koger

Kristi Kombe

Brit Laak

Kalmer Lauk

Kadri Maata

Laura Mõttus

Allar Nisu

Kaidi Org

Viktoria Parveots

Silver Priimäe

Elis Põhjala

Heddy Sokmann

Liis Taavel

Tauri Taliaru

Marion Teder

Revo Õkva

Herbert Masingu kool

Rait Birk

Monika Bondarenko

Ama Kaur

Arvi Kotter

Tauno Lestmann

Timo Lutsar

Lona Päll

Merle Reinojaan

Mirjam Rünkaru

Helina Somelar

Liina Sprenk

Maarja Toomsalu

Karlova gümnaasium

12.h klass

Ats Albert

Marika Goldman

Karolis Kaljuste

Ragnar Kekkonen

Toomas Kespre

Eili Koitla

Sirje Kollom

Kristina Kossinkova

Rando Kullamaa

Mikko Kuusik

Artur Laur

Martin Lees

Mari Linder

Allar Loot

Marek Lõhmus

Geidi Marjapuu

Ingrid Matela

Chris Nigul

Vahur Olado

Gloria Otsa

Sirli Paas

Paula Salurand

Karmen Stimmer

Thea Tamson

Birgit Telling

Mikk Teppo

12.r klass

Pille-Riin Adamka

Diana Annast

Asta Biedermann

Hanno Evard

Liis Helmoja

Liis Jaguson

Katrin Kask

Riinu Kiiker

Ingrid Klein

Rando Koort

Erika Laidla

Liivi Laurits

Ott Laursoo

Monika Linde

Rauno Looper

Kersti Luts

Kristiina Lõhmus

Risto Maasing

Kristi Neevits

Sandra Nihvelt

Kadri Norman

Ago Peets

Aive Praakle

Karin Ratnik

Rainer Sai

Rea Sepping

Mariliis Soodla

Rainer Suvi

Maris Zukker

Taavi Tull

Tom Uiga

Garel Vahesalu

Priit Vilt

Kivilinna gümnaasium

12.a klass

Ragnar Aasamäe

Aigi Asser

Kaidi Jõepera

Karin Kaljuvee

Irene Kivaste

Maria Kivastik

Lauri Koger

Krista Kortspärn

Kaija Kängsepp

Evelin Küberson

Katriin Laan

Liina Lihtsa

Ingrid Lippmaa

Annika Matt

Kadri Matt

Katri Mumm

Remo Mäoma

Maris Noorhani

Kristine Oolo

Linda Siimon

Rando Sõster

Karolin Tamm

Kersti Tammeväli

Grete Täkker

Eve Uint

12.b klass

Sander Aunap

Merit Burenkov

Sandra Dvojeglazov

Mikk Espenberg

Katrin Filimonova

Karel Kaeramaa

Silver Kaldma

Marek Karja

Peep Kivistik

Rasmus Koorits

Kerstin Koort

Jana Kostina

Mari Kronberg

Arno Lauk

Martin Muttik

Kaarel Mägi

Tauri Narits

Simo Pae

Maarja Peedosk

Martin Pent

Simo Peterson

Päivi Pütsepp

Ronald Russakov

Rasmus Ruus

Maarja Saarma

Marit Saul

Siim Savisaar

Margus Sellin

Maria-Helena Toom

Lenna Örd

12.c klass

Martin Aidnik

Liis Arujõe

Silver Butlers

Jürgen Hämmal

Sille Iloste

Anne Kallaste

Darja Karpova

Greete Kempel

Rene Kintsiraud

Keior Klimov

Maarja Konsand

Karmen Kripsoo

Elis Kurvits

Karoli Kõiv

Meril Möldri

Maarja Pilipenko

Erki Pisuke

Riho Pool

Helen Puks

Berit Roos

Kristiina Saksniit

Liina Selgis

Kaija Sõster

Rainer Zirnask

Leeni Tammeväli

Toivo Timma

Valentina Tiškina

Tõnu Tokman

Heili Toots

12.d

Karin Andressoo

Karl Aukust

Helen Binsol

Kadri Kangro

Eivo Kisand

Maarika Koger

Ingrid Koitla

Eleri Kuus

Maarja Linsi

Kaie Mihkra

Maarja Mihkra

Kristen Neitsov

Liis Oja

Kristiina Paavel

Karin Peterson

Anton Raudsepp

Sandra Roots

Andero Sepp

Ingel Terasmees

Taavi Tiits

Marika Tomingas

Tauri Toompalu

Daniel Levi Viinalass

Kaisa Üksik

12.e klass

Tarmo Hanimägi

Kairi Koort

Heli Kurg

Mario Lillemägi

Levar Lõhmus

Priit Maasik

Arles Nautras

Allan Nikopensius

Jüri Pikner

Aare Puussaar

Birti Raup

Andrus Saul

Vjatšeslav Simin

Riinu Stolts

Annike Tasa

Triin Timma

Alvar Uus

Signe Vaaks

Kommerts-gümnaasium

12.a klass

Mari Agarmaa

Kätlin Heinalo

Taavi Ints

Kristjan Jakobson

Mihkel Jüri

Mariin Kangur

Kristi Karindi

Kadi Keskpalu

Ando Kiidron

Kaarel Kohler

Sandra Lange

Kadri Lehtpuu

Magnus Leping

Jana Liba

Andrus Lukke

Roman Malõšev

Tanel Melk

Mihkel Mikheim

Jane Mürk

Martti Naaber

Anni Niidumaa

Diana Paal

Gerda Palm

Madli Rööpmann

Liisa Salupere

Tuuli Säärits

Kaisa Sööt

Ottar Tamm

Liina Toon

Eleri Toover

Ada Urm

Gajali Veeroja

Krishlin Vilimaa

Riho Välk

Kristina Õun

12.b klass

Mari-Liis Aasmäe

Kristine Akopdzanjan

Sandra Aria

Janne Arst

Riivo Ehrlich

Mihkel Hakkaja

Kadi Helme

Helin Jaakma

Andres Jahimees

Kersti Kangro

Rene Kannimäe

Kaia Kivistik

Ave Kongo

Erki Kure

Merili Kõllamägi

Kristjan Lehesmets

Lilian Lepist

Helis Litvinjuk

Rene Lõhmus

Maarja Minjajeva

Andre Näkk

Raul Närap

Kadri Otsalt

Ervin Reynaldo Piirsalu

Helen Prisk

Mari Saag

Siim Seedre

Sigrit Siilbaum

Aleksandr Zirk

Urmas Tiirik

Kristel Vaher

Rale Valss

Mario Viitkar

Eve Väljas

Eveli Õigus

Kunsti-gümnaasium

12.a klass

Anu Ausmaa

Kerli Erm

Maik Kalberg

Remo Kivi

Kerta Kivioja

Maris Kõrv

Andres Lillemaa

Marilin Meus

Merit Mägi

Eva Oherjus

Eeva-Elise Oll

Kristi Paks

Triinu Puusepp

Diana Rassulov

Keidi Rehe

Tairi Roosve

Anna-Maria Saar

Sirgit Simso

Gerda Sirdla

Paul Sontag

Getter Unt

Taavi Viikman

Varje Õunapuu

12.b klass

Kalli Kallikorm

Evelin Kilg

Kareli Kilter

Kaupo Kirso

Tauri Korde

Rainar Kruus

Kersti Kungla

Mari Kunnus

Triin Lätti

Mariin Manglus

Katrin Oja

Kaspar Riiberg

Katrin Roostar

Ranel Sarapuu

Airi Sula

Marju Teider

Krete Tomson

Tiiu Treimuth

Mart Reiniku gümnaasium

12.a klass

Priit Aare

Pavel Baranov

Kristi Haav

Taavi Hõrandi

Ave Jaanus

Marie Jaksman

Kadri Kaljula

Kati Kams

Saskia Kiisel

Indrek Korjus

Jaanika Laan

Kätlin Lehiste

Artur Liiv

Krista Majak

Rauno Paal

Kaisa Paavo

Allan Padar

Mari Pokinen

Jaanus Prost

Liisa Prost

Kadri Pütsep

Martin Rebane

Ott Reimets

Mari Renno

Jüri Starast

Siimo Sulev

Kristi Ziugov

Tõnis Taru

Siim Teder

Tarmo Trummal

Taavi Uiga

Triinu Vakmann

Robin Viia

Ain Võsu

Heli Väljamets

Sven Õun

12.b klass

Maarja Ader

Roland Baumann

Pille Davel

Janika Jaago

Annaliisa Jalak

Rasmus Johanson

Steven Kirs

Martin-Leo Kisand

Getter Kolk

Marit Konks

Liina Koppel

Helina Kullus

Kurmo Kuus

Liina Lasman

Kristiina Laur

Evelin Lõhmus

Karine Mandel

Maarika Martins

Marta Metsa

Triin Parvits

Siim Pettai

Liisi Põldots

Elen Pärt

Triinu Rinne

Helen Schmidt

Janika Sild

Kaarel Tammur

Eldin Tatar

Kristel Unt

Anneli Võsu

12.c klass

Ardo Adoberg

Aili Annuk

Katrin Ant

Kaisa Edenberg

Raina Hani

Tauri Heinsalu

Liis Karu

Marian Kokk

Olari Koppel

Ragnar Kuznetsov

Triinu Laansalu

Heddi-Liis Laurits

Diana Leoste

Riin Luts

Liina Mäll

Teele Otti

Kätlin Paavo

Hendrik Park

Leesi Peedumäe

Jane Peets

Pirjo Puus

Piret Püss

Jaanika Reilik

Martin Remmelkoor

Mati Sarap

Ingi Sutrop

Lauri Talumäe

Kerstin Tasa

Jane Teras

Rhoda Vaiksaar

Andra Valgerist

Annika Vesselov

Kari Viikna

Epp Villa

Puškini gümnaasium

Olga Baukova

Marjana Brovtšuk

Ljudmila Dolner

Jekaterina Frolova

Roman Gretšin

Maksim Gromov

Irina Haabmets

Irina Ivanova

Andrei Kajalin

Anna Karamkova

Kiira Korepina

Julia Kotenko

Nadežda Kuznetsova

Ilja Kuzovkin

Maia Libert

Alina Melnikova

Oksana Melnitšuk

Olesja Mitrahovitš

Marko Mänd

Diana Neplohova

Kristina Nikkareva

Jekaterina Okuneva

Tatjana Perinnikova

Artjom Petuhov

Jaano Poomre

Jevgeni Prokofjev

Julia Prokofjeva

Katerina Raizvihh

Olga Stepanova

Julia Stoljarova

Andrei Tarassov

Mihhail Tkatšuk

Valeri Tverdohleb

Olga Tšekunova

Jevgenia Tšikulenko

Julia Vesjolkina

Viktoria Zaitseva

Julia Zaslavskaja

Raatuse gümnaasium

12.a klass

Sander Aia

Sven-Erik Andresen

Diana Baškirova

Martin Becis

Richard Bota

Indrek Eensoo

Taavi Hallimäe

Priit Jürgenson

Triinu Kalaus

Keiti Kask

Guido Kollom

Ivo Kosenkranius

Artur Kunttu

Raul Käsner

Mihkel Lett

Silva Lilleorg

Gerda Mossov

Indrek Ojam

Kristina Pokusajeva

Vahur Puusta

Felix Roomets

Margus Saar

Merle Saar

Mari-Liis Sellis

Kerli Sild

Helen Tooming

Marit Toompalu

Nele Valss

Kersti Õunap

12.b klass

Kerli Allik

Janika Bender

Agne Donjak

Maret Einola

Karin Freimann

Maksim Grigorjev

Imbi Hoop

Raili Huik

Viljar Joa

Sander Kilk

Evelin Kuusik

Laivi Laanemets

Lauri Lang

Reet Lulla

Marko Medar

Maiken Mägi

Mario Peedor

Marten Petersell

Kertu Poljakov

Kristo Poljakov

Katrin Raim

Kristina Rannamees

Kristjan Sööt

Artur Ševtšuk

Gert Štukert

Tiit Tampere

Hardi Tohvre

Mari Trallmann

Siim Vaard

Ago Ütt-Ütti

Slaavi gümnaasium

12.a klass

Aleksandr Bahtin

Olga Belaš

Elina Bessonova

Dmitri Birjukov

Oksana Bogdanova

Valentina Borissenko

Augustina Vahter

Tatjana Vinogradova

Sergei Datsjuk

Aleksandr Drozdov

Vitali Kajander

Katerina Karzubova

Denis Konstantinov

Ilja Lebedev

Irina Lehter

Irina Maksimenko

Viktoria Martila

Olga Martõsjuk

Marina Matašnjova

Aleksei Panov

Jekaterina Pauk

Diana Pevnitskaja

Jekaterina Peskovskaja

Jekaterina Samorukova

Elena Svyatovets

Olesja Udilova

Aleksei Umarov

Dinis Frolov

Jelena Frolova

Anastasia Tsõgankova

Maria Tsyrulnikova

Sofia Tsyrulnikova

Viktoria Šalimova

Oleg Šitsel

12.b klass

Veronika Afanasjeva

Lorina Bendeliani

Stanislav Gromov

Valeri Danilenko

Anton Dmitrijev

Susanna Jermakova

Natalja Zolotnikova

Pavel Karev

Dmitri Karzubov

Maksim Konovalik

Kaja Kusajeva

Irina Lihhatšova

Oleg Lovjagin

Dmitri Marõltsev

Vadim Mištšenko

Marina Nikolajeva

Alina Pruttšenko

Valentin Sidorov

Nadežda Starovoitova

Julia Fjodorova

Irena Õunapuu

Jelena Jasjuk

Mullusest lennust

Rainer Glušmanjuk

Oksana Nesterenko

Tamme gümnaasium

12.b

Liina Adov

Mihkel Haav

Eneken Helk

Maarja Kalma

Kaili Kalmus

Siiri Karp

Marju Kiisla

Kristjan Kivi

Ott Leht

Loore Leppind

Indrek Luig

Raili Luig

Kristin Markov

Marianne Metsaoru

Kaija Murasov

Ivo Murumets

Priit Mölder

Irina Möldre

Kerli Noormänd

Maarja Näkk

Annika Oselin

Helena Padjus

Anu Parksepp

Priit Piip

Mariann Reisma

Merit Saarna

Margit Saidla

Silje Seli

Sander Suurna

Priit Talumäe

Kertu Tiirik

Laura Tomson

Maris Tooming

Kadri Varik

12.c

Viktooria Anisovets

Karin Fenske

Stina Hainoja

Marju Halmann

Mari Karus

Jaanika Karv

Kristjan Kohu

Laura Kõiv

Maare-Liis Kriisa

Kristin Krinal

Mihkel Kukk

Maila Laidna

Kermo Laurits

Indrek Loolaid

Annika Luik

Laura Mardisoo

Kristiina Mesipuu

Maria Mugra

Richard Murutar

Marit Möller

Helena Nisu

Siiri Oden

Katrin Patrael

Sander Pind

Allan Pärlist

Risto Pärtin

Rait Ruthe

Riin Ruthe

Janar Saaron

Anette Sikka

Kristjan Sirge

Tiia-Mai Truup

Ats Viljak

Täiskasvanute gümnaasium

Kati Grünberg

Reena Jürgens

Anna Korotkevitš

Annika Kraav

Karl Kukke

Arvi Kuusik

Kristina Kägo

Agris Kõiv

Johanna Kõiv

Üllar Kütt

Rainer Käärik

Allar Laak

Reelika Leht

Tanel Lepikov

Meelya Mazorov

Marit Mett

Anneli Mänd

Kadi Männik

Anneli Nagel

Marko Nõu

Oskar Ojap

Tiina Orason

Elina Perli

Rasmus Raud

Tiina Rohtmets

Urve Rosenberg

Andria Sammal

Kelly Sander

Kairi Sillaots

Mergan Sirk

Siret Soonsein

Evelin Sosnovski

Moonika Stamm

Edith Sööt

Leila Tael

Silja Timmusk

Kätlin Tuulik

Markus Unt

Kai Vahemaa

Ken Vaher

Moonika Ventsel

Pavel Jevdokimenko

Jevgeni Melnikov

Anna Amata Maria Mühlbach

Julija Saprõkova

Vitali Tsaplin

Jelena Tšekanova

Oksana Verjovkina

Viktor Šteinmiller

Eksternid

Piret Everest

Maarja-Liisa Hein

Jüri Notberg

Kadri Oraka

Ardo Ott

Indrek Rääk

Rando Rüütel

Artur Seppa

Marika Suur

Katrin Tõruvere

Chatlin Sari

Emajõe kool

Aleksei Brjantsev

Kaimar Kaldma

Märtin Männama

Christel Sogenbits

Janek Treier

Ruudo Vaher

Mihhail Võssotski

Waldorf-gümnaasium

Taavi Hermlin

Helena Jallai

Merili Järv

Ingrid Kabonen

Kai Kerman

Nele Mening

Karin Miilimäe

Mari-Liisa Närvänen

Kristo Raud

Raigo Rosental

Taavi Sööt

Kristin Tenn

Heiti Tobi

Taavi Toom

Janek Urvik

Raiko Utsal

Priit Vaher

Juhan Liivi nim Alatskivi

keskkool

Mario Aasa

Kärt Ala

Merit Annamaa

Gerda Grossthal

Grete Hantson

Ragnar Hantson

Heigo Int

Taras Josiptšuk

Kaisa Kukk

Johannes Lauga

Olav Looga

Birgit Malmiste

Marilin Mõtus

Oliver Müürsepp

Marili Pilt

Priit Põdersalu

Raul Põldma

Rainer Raja

Kerli Rajaste

Merje Tihhonova

Kaarel Till

Indrek Veider

Elva gümnaasium

12.a klass

Eneli Eensoo

Jarkko Ingi

Sander Jaama

Pille Justus

Teet Koger

Franc-Paul Koppel

Maarja Kuuskvere

Janne Lazurin

Diana Liinar

Martin Loginov

Annika Mahla

Milli Maier

Meristo Marke

Piret Muni

Egne Mürk

Rene Ojavee

Britta Parksepp

Triinu Põlgast

Margarita Raig

Donat Reznikov

Jaak Ritso

Maris Sepp

Toome Tani

Teele Tani

Tuule Tani

Krista Tarmet

Airi Uuna

12.b klass

Joosep Allik

Gerly Anderson

Raimo Aun

Laura-Liis Ellermäe

Heleri Erenvert

Karl Jaanson

Marko Kaarna

Mikk Kalder

Mario Kuusma

Laur Nurme

Epp Possul

Riin Rebane

Raido Rooleht

Annye Rooväli

Kaugõpe

Lii Aido

Janno Frohberg

Maikar Haarja

Einar Hamahorov

Tiina Kukk

Merje Metsoja

Leila Pavlova

Kairit Randoja

Annika Teino

Klaarika Tuul

Neveli Uibos

Olari Vuks

Kadri Merbach

Kadri Mosin

Georg Semidotski

Monika Kilk

Helen Salumaa

Maarja Haikara

Kallaste keskkool

Margarita Baranova

Jekaterina Gusseva

Ilja Kljavin

Rolland Korotkov

Vladislav Kohtov

Margarita Leonova

Kristina Prigoževa

Stanislav Sokolov

Irina Smuglina

Julia Frolova

Aleksei Širokov

Aljona Šlenduhhova

Lähte ühisgümnaasium

12.h klass

Kätlin Bravõi

Liis Feiman

Piret Hanson

Siiri Innos

Mari Juhani

Keiti Karro

Kadri Lang

Kaidi Loimet

Eva Loks

Merle Piiskop

Mait Rembel

Ruth Maria Roosi

Tuuli Suurkivi

Reimo Tsirp

Mari-Liis Vares

12.r klass

Aivo Elken

Heigo Haab

Kerli Järvetar

Kady Kamar

Anne-Ly Kõiv

Karmen Kõiv

Lembitu Liias

Dmitri Lohman

Maili Mägi

Irina Nikišina

Indrek Ojaste

Sven Paabut

Priit Panksep

Astrid Raasik

Rosmarii Rosenthal

Erko Sapelkov

Signe Sokmann

Signe Zujeva

Tuuli Tollimägi

Krista Treial

Külli Vallsalu

Marju Vares

Kertu Vilipuu

Raimond Võimre

Luunja keskkool

Martin Adler

Marten Apsolon

Joosep Aul

Janek Hussar

Kairi Ivandi

Ertti Kaskelainen

Ilona Kivisikk

Katri-Kaisa Konrad

Kaiko Krevald

Krista Kuusk

Erle Kännaste

Maarja Laanesaar

Heiko Mertsina

Merlin Mišukova

Olaf Padar

Katrin Pill

Pille Pärand

Kadi Pärn

Markel Pärnsalu

Riina Rešetova

Maarja Rooma

Reilika Rüütel

Liis Sandre

Maria Soonberg

Siim Terav

Nõo reaalgümnaasium

12.a

Maksim Butsenko

Egon Elbre

Liis Elmi

Sander Hiire

Ivika Jäger

Kalvi Kaljuvee

Eero Keldo

Taavi Kivisik

Teele Kundla

Marin Kõbu

Liis Köster

Peeter Liik

Madis Maisla

Maret Märdla

Tiia Neeme

Kadri Normak

Triin Oolberg

Priit Paal

Martin Parker

Madis Pink

Triinu Post

Kady Pärnaku

Martti Salm

Sirli Stokkeby

Kaspar Tootsi

Ingmar Trummer

Harti Vahermets

Jordan Valdma

Lilly Veskemaa

12.b

Tauri Alas

Liis Dvorjanski

Karen Grossberg

Indrek Hallik

Karel Heinmann

Rivo Hermann

Eleri Hirv

Kaido Irdt

Gea Jaakson

Germo Kiho

Kadi Kipasto

Jaana Lehtmets

Siim Lokko

Toomas Lätt

Maris Märtsin

Lily Naruski

Eerik Oja

Kristjan Ots

Anni Põder

Hele-Tea Riik

Aivi Suuk

Kristina Zalevskaja

Hallar Zarubin

Tõnn Talvik

Mirjam Tamp

Kati Tamtik

Jaanus Tilk

Siim Vahi

Karoliina Vasli

Arti Velk

Ott Vilusaar

12.c

Aidi Adamson

Kaire Allvee

Ailen Atspool

Katrin Jeeger

Kadi Jensen

Janno Jürgenson

Kristo Jürgenson

Kalvi Karu

Mari-Liis Kivistik

Asko Laaniste

Marko Laht

Enila Laks

Alina Lavinen

Kaija Lukka

Marko Mumm

Rasmus Mändmets

Karin Needo

Netti Neilinn

Katri Pentjärv

Peep Põld

Rauno Raidma

Joosep Rõõmusaare

Simmo Rästas

Mari-Liis Saks

Samanta Sarv

Marian Svaigsne

Anna-Liisa Särg

Triinu Tolk

Elen Tsopp

Egne Vellner

Maarja Ääremaa

Puhja gümnaasium

Mirjam Malahhov

Aire Schütz

Getter Hark

Keiu Sonn

Tajo Andressoo

Gunnar Gimbutas

Egon Jäger

Liisa Kaasik

Tave Karv

Sander Kauer

Laura Koemets

Maarja Kolga

Hanno Koms

Simo Kriit

Kiilian Lemberg

Meelis Luik

Mariana Martinova

Riina Pajumäe

Kaili Pehap

Tiina Raud

Gerttu Rein

Kaisa Ristov

Rita Sala

Paul Sepp

Leili Sinilill

Kaarel Sootla

Siim Sups

Katri Udso

Rannu keskkool

Riina Kamenik

Kersti Kõks

Elina Kärg

Kaia Köörna

Theimo Lehtveer

Triin Otsamägi

Renar Rebane

Riho Saar

Triin Tilling

Mikk Tuvikene

Rõngu keskkool

Raili Hani

Liina Kroonberg

Kätlin Kutsar

Marge Kõks

Kaidi Lall

Kristiina Laul

Klaarika Lükko

Jaanika Mürk

Kaspar Oras

Laura Puurits

Eero Ristolainen

Jaanus Vuks

Võnnu keskkool

Kristjan Mardo

Kadi Kuldma

Tiina Ainla

Heigo Ilves

Mart Kangro

Terle Kask

Merike Kurvits

Eike Nava

Berit Noormets

Kristin Palmipuu

Mairo Parm

Katrin Peikri

Mari-Liis Saarepera

Martin Serglov

Siim Timmermann

Madis Võikar

Ülenurme gümnaasium

12.a klass

Hendrik Elbe

Kaarel Hauk

Jörgen Hendre

Sandra Ird

Heret Jantsus

Fredi Kaasik

Tauno Kiissel

Kerli Kulberg

Grit Külv

Gerda Leemets

Gea Peetso

Riin Raud

Kairit Rebane

Sirle Roosipuu

Siiri Sarv

Indrek Sau

Tarmo Soidla

Sandra Sokmann

Diana Tafitšuk

Eduard Vahter

Kristiina Veetamm

Kris Voog

12.b klass

Liis Anijalg

Evar Dubolazov

Svetlana Ivanova

Ermo Justus

Tarmo Jürgenson

Alari Kangur

Kadri Kivimeister

Darola Kruusik

Helena Laumets

Eeva Lindal

Rauno Murulo

Katrin Olesk

Triin Paas

Ragne Paenurk

Anar Park

Vesta Pau

Eleri Priks

Maarika Rahumeel

Simo Saar

Riin Saaremõts

Elen Sillaste

Kadi Tamm

Kristi Uukkivi

12.c klass

Triin Aasmäe

Evelyn Erikson

Oliver Habak

Toomas Hain

Kaido Heero

Taivo Jäämets

Kaarel Koolman

Joosep Korela

Elen Käsi

Marily Laak

Ragnar Lipp

Elis Lukas

Timo Mals

Kätlin Mark

Rauno Palmi

Kaija Piller

Kaivo Pullisaar

Sirle Raimets

Rivo Ronimois

Martin Sakk

Maarja Sangernebo

Martin Zukker

Kaisi Tammepõld

Mihkel Tina

Kaie Tralla

Taavo Tähepõld

Marko Vislapuu

Märt Vään


Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi | Näita e-maili avalikult:
TARTUS VÕISTLES KUUSTEIST PARIMAT ÕPILASFIRMAT
Viimased uudised
Loe neid lugusid kindlasti!
TARTU POSTIMEHE VIDEOLOOD
GALERIID
LOE ROCKI ERILEHTE
TPM GRAAFIKUD
Lood
TPM Spordikommentaarid
TPM INTeRVJUUD
TARBIJALOOD
TARTU AJALOOST
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
Lühiuudised
Top lood
Top kommentaarid
48h populaarsemad teemad
POSTIMEES.ee
Elu24
E24
Sport
TallinnCity
Naine
Tarbija24
Välisuudised
Arvamus
Kultuur
VIIMASED GALERIID
Arhiiv
Sünnipäev täna - 25. aprill

Palju õnne!

Jaak Sooäär

42

Jaak Sooäär

kitarrist

Aili Vint, 73

maalikunstnik

Peeter Urm, 65

arst ja kirjanik

Jaak Lõhmus, 59

filmiekspert