Tartu linna ja maakonna gümnaasiumide ja keskkoolide tänavused lõpetajad
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Hugo Treffneri gümnaasium
12.a klass
Kristjan Aruoja
Mikk-Erik Bachmann
Kaarel Jõgeva
Heleri Kaasik
Katre Karja
Kaspar Kissa
Kaspar Korjus
Laura Kütt
Mariin Kärp
Marit Laas
Henri Lillemaa
Maris Luha
Kristo Must
Hans Mäesalu
Kaarel Nummert
Kristjan Oinus
Anton Õnnik
Sander Pajusalu
Ketlin Piir
Piiu Pilt
Kadi Pung
Maarja Puniste
Teele Puusemp
Priit Rinken
Riho Rokk
Allan Rosenberg
Karl Räim
Jaan Sarap
Harri Supp
Kaupo Tatsi
Timo Tilk
Alar Tuvikene
Andres Uibo
Berit Veidemann
12.b klass
Triin Eamets
Silver Engel
Jaana Hinno
Raiki Kalda
Alari Kasvand
Villem Koern Ödner
Toomas Krips
Kaarel Kruus
Lauri Leinus
Jaanika Lill
Simo Lind
Jaak Lõivukene
Risko Majas
Taavi Mandel
Mikk Mustmaa
Kaarel Prommik
Marite Promvalds
Tarmo Puolokainen
Siim Raidma
Mait Sarv
Vlada Schotter
Hiie Soeorg
Käbi Stolovit
Laivi Suurväli
Madis Tamela
Ardi Tampuu
Marju Tannberg
Ott Tinn
Zepp Uibo
Tiia Vahula
Marju Valge
Sven Velt
Veiko Visnapuu
Triin Võrno
Triin Vunk
12.c klass
Stephanie Akermann
Kristel Ao
Silja Erg
Kristina Hodarenkova
Hans Hõrak
Simmo Jaaniso
Janne Jürimaa
Maarja Kallas
Kristjan Kasearu
Martin Kiho
Eva-Maria Kikkas
Kadri Koitsaar
Tambet Krinal
Kati Külm
Silvia Käkk
Katre-Helena Käppa
Hannes Luts
Liis Mitt
Kristiina Müür
Kaia Ojamäe
Anette Org
Taavi Pauskar
Triin Perkson
Jaagup Pilv
Rando Porosk
Reimo Rebane
Aire Rihe
Mariann Sirgmets
Triinu Taaber
Tambet Tallo
Hedvig Tamman
Taavi Tiirats
Grete Uibo
Mari Valdur
Viljar Veede
Villem Vihmann
Harry Vähk
12.d klass
Elo Eilonen
Jeanne Ilves
Triin Jaagus
Kaija Jõeveer
Jaan Kalmus
Pikne Kama
Mirko Kikkamägi
Triin Kruus
Jaanika Kärner
Triin Loks
Sirli Metsik
Regina Michaelis
Mihkel Nõmm
Triinu Paidla
Helena Pechter
Anep Perlov
Kristian Põldma
Mart Raamat
Martin Raiste
Ragne Rehkli
Andres Reiljan
Katrin Rikk
Reeli Rutens
Laura Räni
Riin Saaremägi
Liisi Sokman
Epp Tamm
Jaan Tamme
Kadi-Triin Tammepuu
Tiiu Tedrema
Katri Uibu
Liisa Unt
Kertu Veermäe
Kristel Vits
12.e klass
Marie Abel
Regina Alber
Annika Helendi
Kadri Hint
Kadri Inselberg
Andris Jasjukevit
Triin Jassov
Anni Jatsa
Kadri Kaasik
Kaisa Kulasalu
Mihkel Kuresoo
Kadi Kusnets
Ann-Leena Lepna
Sigrid Marga
Kristina Mentsikainen
Mait Metelitsa
Ann Metslang
Marina Ninaste
Hanna Nõmm
Liiri Oja
Sander Orhidejev
Karolin Ott
Indrek Pajur
Madis Pappa
Markus Pau
Ülla Poola
Anna Pärnakivi
Eeva-Liisa Rahusoo
Kaisa Ruul
Suule Soo
Eva Sule
Ave Taavet
Mihkel Tõnnov
Kaisi Udumäe
Aire Vaigu
Inge Vent
Miina Härma gümnaasium
12.a klass
Johan-Paul Hion
Mats Johanson
Laura Kask
Mikk-Mait Kivi
August Kompus
Ants Konga
Taavi Konga
Roland Kriibi
Karin Kõnd
Grete Kõrgesaar
Lauri Lehtsaar
Kairi Lentsius
Kristjan Maruste
Shalini Mody
Kristel Muiste
Katrin Nigul
Laura Näkk
Laura Orav
Berit Pooga
Madli Pärn
Helena Rahi
Hanna Rannikmäe
Helena Rannikmäe
Karoliina Raudsepp
Laura Liisa Siim
Elen Soe
Sander Sokk
Märt Soplepmann
Gerda Suumann
Liina Tamm
Ragnar Taniloo
Liis Teemusk
Madis Tomberg
Veli-Johan Veromann
Kalev Võlli
Elia Vääri
12.b klass
Teele Aruvee
Martin Haljaste
Helin Heier
Maarja Heinlo
Karl-Morten Jõgi
Roman Kaljuorg
Kersti Karu
Karoliina Karu
Kristel Kiens
Kristel Klaus
Merit Kondas
Hans Kudu
Kristina Kull
Kärt-Katrin Kull
Taavi Kübar
Merje Laiapea
Uku Loskit
Kaur Lõhmus
Urvo Männama
Egle Oolo
Kadi Parts
Laura Põldvere
Liisa Raud
Iris Raudsik
Kristi Reinoja
Allar Sild
Liis Somelar
Mihkel Talts
Erik Tamm
Liisa Tepp
Triin Tiisler
Kadi Ummik
Ott Vanem
Merlene Vool
12.c klass
Aivar Aedmaa
Kaur Alasoo
Andres Allik
Teele Arak
Anne Arrak
Jaana Bichele
Eveliis Eek
Kairi Eljas
Hando-Laur Habicht
Ott Jõgi
Marta Kinnunen
Agu Kirss
Heiti Kulmar
Kristi Kuuse
Sandra Laja
Laura Laumets
Karel Linno
Kait Lubja
Eva Mardisoo
Marit Mardla
Leho Mengel
Maarja-Liisa Peedimaa
Liisa Perk
Piret Pihlapson
Lennart Puksa
Kalle Pärn
Siim Remmelgas
Mariann Reppo
Kairi Rohtla
Sandra Teppo
Linda Tuubel
Kristiina Valk
Marit Valk
Mihkel Vilismäe
Annelinna gümnaasium
12.a klass
Viktor Antropov
Pavel Babtenko
Valeria Bida
Karina Bikmurzina
Natalja Daibova
Kristina Dubrova
Olga Gapejeva
Aleksandra Golubeva
Sergei Holdobov
Aleksandr Hripunov
Juri Kagan
Irina Kass
Marina Kass
Irina Kondenko
Juri Koanov
Svetlana Kurdjuk
Anna Kutinskaja
Sergei Malõev
Kristina Masõt
Aleksandr Nikolajenko
Elina Smorodina
Helena Sula
Aleksandra Suvorova
Nadeda abanova
Jevgeni atalin
Erik atov
Darja Zarudnjaja
Anastassia Tetereva
Martin Vorobjov
Darja Vostrova
12.b klass
Natalja Arhipenko
Aleksandr Belõi
Irina Borovik
Aleksandr Jeldõev
Anna Kazak
Maria Kopanitskaja
Kristina Kübar
Jekaterina Maksimova
Olga Mihhailova
Mihhail Petrov
Marta Piirikivi
Alisa Popõrina
Karina Puks
Tatjana Pumina
Konstantin Rakitin
Jekaterina Rementsova
Diana Rips
Irina Russakova
Natalja Sadova
Veronika Sapeta
Jekaterina Sergina
Alina Sidortuk
Anna Ternova
Stanislav Ussov
Vladimir Vassiljev
Vladislav Velikanov
anna Verbitskaja
Artjom Vlassov
Vitali Väranen
Descartesi lütseum
Kristina Aaman
Johanna Aaspõllu
Mari-Liis Alupere
Helina Ariva
Elisa Artemjeva
Aigi Aunap
Mikko Elmik
Maria Fessai
Elis Heidemann
Erik Hellenurm
Triin Johanson
Silja Kanarbik
Väino Katala
Liine Kelk
Karl Kivastik
Karolyna Kivi
Hendrik Kivimets
Kadrian Kotkas
Raiko Kukk
Heiko Kull
Sigmar Kurnasov
Kerttu Kuslap
Kadri Kõiv
Merileid Kütt
Veronika Lebedeva
Piret Leppik
Laini Liepa
Maarja Lill
Hendrik Lukk
Ingrid Mallene
Laura Meimer
Piret Nutt
Maiken Nõmmoja
Ragnar Parksepp
Eleri Pelska
Hanna Piller
Henri Pilt
Erkki Poletuk
Katri Pulver
Sandra Puurits
Kaili Põder
Merili Põrk
Indrek Raave
Triin Randoja
Egle Russki
Liisi Rätsepso
Argo Saag
Eveli Saar
Karin Sakk
Theresa Sillar
Martin Soom
Mai Soon
Kadi Suits
Tiia Tallo
Indrek Tarto
Pertti Tiganik
Mari Tikk
Tuuli Toom
Elina Täht
Stella Täht
Kadri Vall
Tuuli Vallisoo
Karin Vomm
Forseliuse gümnaasium
12.a klass
Mirjam Arulepp
Rait Birken
Hardi Heide
Silver Jahimees
Grete Kuningas
Jaanika Kurgjärv
Hedlin Lepp
Kärt Lutsar
Kaidi Meus
Mikk Orasmaa
Silvo Piir
Anu Pilt
Maris Pütsepp
Terje Saarniit
Katrin Sudareva
Monika Teder
Katre Uffert
Elsa Vaitmaa
Heiko Vaskma
Miko Väli
12.b klass
Laura Adov
Kristo Anslan
Maarja Austa
Lea Eek
Artur Fjodorov
Maris Jaguson
Allar Kajandi
Marleen Kaljuver
Kadi Kirsch
Hendrik Koger
Kristi Kombe
Brit Laak
Kalmer Lauk
Kadri Maata
Laura Mõttus
Allar Nisu
Kaidi Org
Viktoria Parveots
Silver Priimäe
Elis Põhjala
Heddy Sokmann
Liis Taavel
Tauri Taliaru
Marion Teder
Revo Õkva
Herbert Masingu kool
Rait Birk
Monika Bondarenko
Ama Kaur
Arvi Kotter
Tauno Lestmann
Timo Lutsar
Lona Päll
Merle Reinojaan
Mirjam Rünkaru
Helina Somelar
Liina Sprenk
Maarja Toomsalu
Karlova gümnaasium
12.h klass
Ats Albert
Marika Goldman
Karolis Kaljuste
Ragnar Kekkonen
Toomas Kespre
Eili Koitla
Sirje Kollom
Kristina Kossinkova
Rando Kullamaa
Mikko Kuusik
Artur Laur
Martin Lees
Mari Linder
Allar Loot
Marek Lõhmus
Geidi Marjapuu
Ingrid Matela
Chris Nigul
Vahur Olado
Gloria Otsa
Sirli Paas
Paula Salurand
Karmen Stimmer
Thea Tamson
Birgit Telling
Mikk Teppo
12.r klass
Pille-Riin Adamka
Diana Annast
Asta Biedermann
Hanno Evard
Liis Helmoja
Liis Jaguson
Katrin Kask
Riinu Kiiker
Ingrid Klein
Rando Koort
Erika Laidla
Liivi Laurits
Ott Laursoo
Monika Linde
Rauno Looper
Kersti Luts
Kristiina Lõhmus
Risto Maasing
Kristi Neevits
Sandra Nihvelt
Kadri Norman
Ago Peets
Aive Praakle
Karin Ratnik
Rainer Sai
Rea Sepping
Mariliis Soodla
Rainer Suvi
Maris Zukker
Taavi Tull
Tom Uiga
Garel Vahesalu
Priit Vilt
Kivilinna gümnaasium
12.a klass
Ragnar Aasamäe
Aigi Asser
Kaidi Jõepera
Karin Kaljuvee
Irene Kivaste
Maria Kivastik
Lauri Koger
Krista Kortspärn
Kaija Kängsepp
Evelin Küberson
Katriin Laan
Liina Lihtsa
Ingrid Lippmaa
Annika Matt
Kadri Matt
Katri Mumm
Remo Mäoma
Maris Noorhani
Kristine Oolo
Linda Siimon
Rando Sõster
Karolin Tamm
Kersti Tammeväli
Grete Täkker
Eve Uint
12.b klass
Sander Aunap
Merit Burenkov
Sandra Dvojeglazov
Mikk Espenberg
Katrin Filimonova
Karel Kaeramaa
Silver Kaldma
Marek Karja
Peep Kivistik
Rasmus Koorits
Kerstin Koort
Jana Kostina
Mari Kronberg
Arno Lauk
Martin Muttik
Kaarel Mägi
Tauri Narits
Simo Pae
Maarja Peedosk
Martin Pent
Simo Peterson
Päivi Pütsepp
Ronald Russakov
Rasmus Ruus
Maarja Saarma
Marit Saul
Siim Savisaar
Margus Sellin
Maria-Helena Toom
Lenna Örd
12.c klass
Martin Aidnik
Liis Arujõe
Silver Butlers
Jürgen Hämmal
Sille Iloste
Anne Kallaste
Darja Karpova
Greete Kempel
Rene Kintsiraud
Keior Klimov
Maarja Konsand
Karmen Kripsoo
Elis Kurvits
Karoli Kõiv
Meril Möldri
Maarja Pilipenko
Erki Pisuke
Riho Pool
Helen Puks
Berit Roos
Kristiina Saksniit
Liina Selgis
Kaija Sõster
Rainer Zirnask
Leeni Tammeväli
Toivo Timma
Valentina Tikina
Tõnu Tokman
Heili Toots
12.d
Karin Andressoo
Karl Aukust
Helen Binsol
Kadri Kangro
Eivo Kisand
Maarika Koger
Ingrid Koitla
Eleri Kuus
Maarja Linsi
Kaie Mihkra
Maarja Mihkra
Kristen Neitsov
Liis Oja
Kristiina Paavel
Karin Peterson
Anton Raudsepp
Sandra Roots
Andero Sepp
Ingel Terasmees
Taavi Tiits
Marika Tomingas
Tauri Toompalu
Daniel Levi Viinalass
Kaisa Üksik
12.e klass
Tarmo Hanimägi
Kairi Koort
Heli Kurg
Mario Lillemägi
Levar Lõhmus
Priit Maasik
Arles Nautras
Allan Nikopensius
Jüri Pikner
Aare Puussaar
Birti Raup
Andrus Saul
Vjateslav Simin
Riinu Stolts
Annike Tasa
Triin Timma
Alvar Uus
Signe Vaaks
Kommerts-gümnaasium
12.a klass
Mari Agarmaa
Kätlin Heinalo
Taavi Ints
Kristjan Jakobson
Mihkel Jüri
Mariin Kangur
Kristi Karindi
Kadi Keskpalu
Ando Kiidron
Kaarel Kohler
Sandra Lange
Kadri Lehtpuu
Magnus Leping
Jana Liba
Andrus Lukke
Roman Malõev
Tanel Melk
Mihkel Mikheim
Jane Mürk
Martti Naaber
Anni Niidumaa
Diana Paal
Gerda Palm
Madli Rööpmann
Liisa Salupere
Tuuli Säärits
Kaisa Sööt
Ottar Tamm
Liina Toon
Eleri Toover
Ada Urm
Gajali Veeroja
Krishlin Vilimaa
Riho Välk
Kristina Õun
12.b klass
Mari-Liis Aasmäe
Kristine Akopdzanjan
Sandra Aria
Janne Arst
Riivo Ehrlich
Mihkel Hakkaja
Kadi Helme
Helin Jaakma
Andres Jahimees
Kersti Kangro
Rene Kannimäe
Kaia Kivistik
Ave Kongo
Erki Kure
Merili Kõllamägi
Kristjan Lehesmets
Lilian Lepist
Helis Litvinjuk
Rene Lõhmus
Maarja Minjajeva
Andre Näkk
Raul Närap
Kadri Otsalt
Ervin Reynaldo Piirsalu
Helen Prisk
Mari Saag
Siim Seedre
Sigrit Siilbaum
Aleksandr Zirk
Urmas Tiirik
Kristel Vaher
Rale Valss
Mario Viitkar
Eve Väljas
Eveli Õigus
Kunsti-gümnaasium
12.a klass
Anu Ausmaa
Kerli Erm
Maik Kalberg
Remo Kivi
Kerta Kivioja
Maris Kõrv
Andres Lillemaa
Marilin Meus
Merit Mägi
Eva Oherjus
Eeva-Elise Oll
Kristi Paks
Triinu Puusepp
Diana Rassulov
Keidi Rehe
Tairi Roosve
Anna-Maria Saar
Sirgit Simso
Gerda Sirdla
Paul Sontag
Getter Unt
Taavi Viikman
Varje Õunapuu
12.b klass
Kalli Kallikorm
Evelin Kilg
Kareli Kilter
Kaupo Kirso
Tauri Korde
Rainar Kruus
Kersti Kungla
Mari Kunnus
Triin Lätti
Mariin Manglus
Katrin Oja
Kaspar Riiberg
Katrin Roostar
Ranel Sarapuu
Airi Sula
Marju Teider
Krete Tomson
Tiiu Treimuth
Mart Reiniku gümnaasium
12.a klass
Priit Aare
Pavel Baranov
Kristi Haav
Taavi Hõrandi
Ave Jaanus
Marie Jaksman
Kadri Kaljula
Kati Kams
Saskia Kiisel
Indrek Korjus
Jaanika Laan
Kätlin Lehiste
Artur Liiv
Krista Majak
Rauno Paal
Kaisa Paavo
Allan Padar
Mari Pokinen
Jaanus Prost
Liisa Prost
Kadri Pütsep
Martin Rebane
Ott Reimets
Mari Renno
Jüri Starast
Siimo Sulev
Kristi Ziugov
Tõnis Taru
Siim Teder
Tarmo Trummal
Taavi Uiga
Triinu Vakmann
Robin Viia
Ain Võsu
Heli Väljamets
Sven Õun
12.b klass
Maarja Ader
Roland Baumann
Pille Davel
Janika Jaago
Annaliisa Jalak
Rasmus Johanson
Steven Kirs
Martin-Leo Kisand
Getter Kolk
Marit Konks
Liina Koppel
Helina Kullus
Kurmo Kuus
Liina Lasman
Kristiina Laur
Evelin Lõhmus
Karine Mandel
Maarika Martins
Marta Metsa
Triin Parvits
Siim Pettai
Liisi Põldots
Elen Pärt
Triinu Rinne
Helen Schmidt
Janika Sild
Kaarel Tammur
Eldin Tatar
Kristel Unt
Anneli Võsu
12.c klass
Ardo Adoberg
Aili Annuk
Katrin Ant
Kaisa Edenberg
Raina Hani
Tauri Heinsalu
Liis Karu
Marian Kokk
Olari Koppel
Ragnar Kuznetsov
Triinu Laansalu
Heddi-Liis Laurits
Diana Leoste
Riin Luts
Liina Mäll
Teele Otti
Kätlin Paavo
Hendrik Park
Leesi Peedumäe
Jane Peets
Pirjo Puus
Piret Püss
Jaanika Reilik
Martin Remmelkoor
Mati Sarap
Ingi Sutrop
Lauri Talumäe
Kerstin Tasa
Jane Teras
Rhoda Vaiksaar
Andra Valgerist
Annika Vesselov
Kari Viikna
Epp Villa
Pukini gümnaasium
Olga Baukova
Marjana Brovtuk
Ljudmila Dolner
Jekaterina Frolova
Roman Gretin
Maksim Gromov
Irina Haabmets
Irina Ivanova
Andrei Kajalin
Anna Karamkova
Kiira Korepina
Julia Kotenko
Nadeda Kuznetsova
Ilja Kuzovkin
Maia Libert
Alina Melnikova
Oksana Melnituk
Olesja Mitrahovit
Marko Mänd
Diana Neplohova
Kristina Nikkareva
Jekaterina Okuneva
Tatjana Perinnikova
Artjom Petuhov
Jaano Poomre
Jevgeni Prokofjev
Julia Prokofjeva
Katerina Raizvihh
Olga Stepanova
Julia Stoljarova
Andrei Tarassov
Mihhail Tkatuk
Valeri Tverdohleb
Olga Tekunova
Jevgenia Tikulenko
Julia Vesjolkina
Viktoria Zaitseva
Julia Zaslavskaja
Raatuse gümnaasium
12.a klass
Sander Aia
Sven-Erik Andresen
Diana Bakirova
Martin Becis
Richard Bota
Indrek Eensoo
Taavi Hallimäe
Priit Jürgenson
Triinu Kalaus
Keiti Kask
Guido Kollom
Ivo Kosenkranius
Artur Kunttu
Raul Käsner
Mihkel Lett
Silva Lilleorg
Gerda Mossov
Indrek Ojam
Kristina Pokusajeva
Vahur Puusta
Felix Roomets
Margus Saar
Merle Saar
Mari-Liis Sellis
Kerli Sild
Helen Tooming
Marit Toompalu
Nele Valss
Kersti Õunap
12.b klass
Kerli Allik
Janika Bender
Agne Donjak
Maret Einola
Karin Freimann
Maksim Grigorjev
Imbi Hoop
Raili Huik
Viljar Joa
Sander Kilk
Evelin Kuusik
Laivi Laanemets
Lauri Lang
Reet Lulla
Marko Medar
Maiken Mägi
Mario Peedor
Marten Petersell
Kertu Poljakov
Kristo Poljakov
Katrin Raim
Kristina Rannamees
Kristjan Sööt
Artur evtuk
Gert tukert
Tiit Tampere
Hardi Tohvre
Mari Trallmann
Siim Vaard
Ago Ütt-Ütti
Slaavi gümnaasium
12.a klass
Aleksandr Bahtin
Olga Bela
Elina Bessonova
Dmitri Birjukov
Oksana Bogdanova
Valentina Borissenko
Augustina Vahter
Tatjana Vinogradova
Sergei Datsjuk
Aleksandr Drozdov
Vitali Kajander
Katerina Karzubova
Denis Konstantinov
Ilja Lebedev
Irina Lehter
Irina Maksimenko
Viktoria Martila
Olga Martõsjuk
Marina Matanjova
Aleksei Panov
Jekaterina Pauk
Diana Pevnitskaja
Jekaterina Peskovskaja
Jekaterina Samorukova
Elena Svyatovets
Olesja Udilova
Aleksei Umarov
Dinis Frolov
Jelena Frolova
Anastasia Tsõgankova
Maria Tsyrulnikova
Sofia Tsyrulnikova
Viktoria alimova
Oleg itsel
12.b klass
Veronika Afanasjeva
Lorina Bendeliani
Stanislav Gromov
Valeri Danilenko
Anton Dmitrijev
Susanna Jermakova
Natalja Zolotnikova
Pavel Karev
Dmitri Karzubov
Maksim Konovalik
Kaja Kusajeva
Irina Lihhatova
Oleg Lovjagin
Dmitri Marõltsev
Vadim Mitenko
Marina Nikolajeva
Alina Pruttenko
Valentin Sidorov
Nadeda Starovoitova
Julia Fjodorova
Irena Õunapuu
Jelena Jasjuk
Mullusest lennust
Rainer Glumanjuk
Oksana Nesterenko
Tamme gümnaasium
12.b
Liina Adov
Mihkel Haav
Eneken Helk
Maarja Kalma
Kaili Kalmus
Siiri Karp
Marju Kiisla
Kristjan Kivi
Ott Leht
Loore Leppind
Indrek Luig
Raili Luig
Kristin Markov
Marianne Metsaoru
Kaija Murasov
Ivo Murumets
Priit Mölder
Irina Möldre
Kerli Noormänd
Maarja Näkk
Annika Oselin
Helena Padjus
Anu Parksepp
Priit Piip
Mariann Reisma
Merit Saarna
Margit Saidla
Silje Seli
Sander Suurna
Priit Talumäe
Kertu Tiirik
Laura Tomson
Maris Tooming
Kadri Varik
12.c
Viktooria Anisovets
Karin Fenske
Stina Hainoja
Marju Halmann
Mari Karus
Jaanika Karv
Kristjan Kohu
Laura Kõiv
Maare-Liis Kriisa
Kristin Krinal
Mihkel Kukk
Maila Laidna
Kermo Laurits
Indrek Loolaid
Annika Luik
Laura Mardisoo
Kristiina Mesipuu
Maria Mugra
Richard Murutar
Marit Möller
Helena Nisu
Siiri Oden
Katrin Patrael
Sander Pind
Allan Pärlist
Risto Pärtin
Rait Ruthe
Riin Ruthe
Janar Saaron
Anette Sikka
Kristjan Sirge
Tiia-Mai Truup
Ats Viljak
Täiskasvanute gümnaasium
Kati Grünberg
Reena Jürgens
Anna Korotkevit
Annika Kraav
Karl Kukke
Arvi Kuusik
Kristina Kägo
Agris Kõiv
Johanna Kõiv
Üllar Kütt
Rainer Käärik
Allar Laak
Reelika Leht
Tanel Lepikov
Meelya Mazorov
Marit Mett
Anneli Mänd
Kadi Männik
Anneli Nagel
Marko Nõu
Oskar Ojap
Tiina Orason
Elina Perli
Rasmus Raud
Tiina Rohtmets
Urve Rosenberg
Andria Sammal
Kelly Sander
Kairi Sillaots
Mergan Sirk
Siret Soonsein
Evelin Sosnovski
Moonika Stamm
Edith Sööt
Leila Tael
Silja Timmusk
Kätlin Tuulik
Markus Unt
Kai Vahemaa
Ken Vaher
Moonika Ventsel
Pavel Jevdokimenko
Jevgeni Melnikov
Anna Amata Maria Mühlbach
Julija Saprõkova
Vitali Tsaplin
Jelena Tekanova
Oksana Verjovkina
Viktor teinmiller
Eksternid
Piret Everest
Maarja-Liisa Hein
Jüri Notberg
Kadri Oraka
Ardo Ott
Indrek Rääk
Rando Rüütel
Artur Seppa
Marika Suur
Katrin Tõruvere
Chatlin Sari
Emajõe kool
Aleksei Brjantsev
Kaimar Kaldma
Märtin Männama
Christel Sogenbits
Janek Treier
Ruudo Vaher
Mihhail Võssotski
Waldorf-gümnaasium
Taavi Hermlin
Helena Jallai
Merili Järv
Ingrid Kabonen
Kai Kerman
Nele Mening
Karin Miilimäe
Mari-Liisa Närvänen
Kristo Raud
Raigo Rosental
Taavi Sööt
Kristin Tenn
Heiti Tobi
Taavi Toom
Janek Urvik
Raiko Utsal
Priit Vaher
Juhan Liivi nim Alatskivi
keskkool
Mario Aasa
Kärt Ala
Merit Annamaa
Gerda Grossthal
Grete Hantson
Ragnar Hantson
Heigo Int
Taras Josiptuk
Kaisa Kukk
Johannes Lauga
Olav Looga
Birgit Malmiste
Marilin Mõtus
Oliver Müürsepp
Marili Pilt
Priit Põdersalu
Raul Põldma
Rainer Raja
Kerli Rajaste
Merje Tihhonova
Kaarel Till
Indrek Veider
Elva gümnaasium
12.a klass
Eneli Eensoo
Jarkko Ingi
Sander Jaama
Pille Justus
Teet Koger
Franc-Paul Koppel
Maarja Kuuskvere
Janne Lazurin
Diana Liinar
Martin Loginov
Annika Mahla
Milli Maier
Meristo Marke
Piret Muni
Egne Mürk
Rene Ojavee
Britta Parksepp
Triinu Põlgast
Margarita Raig
Donat Reznikov
Jaak Ritso
Maris Sepp
Toome Tani
Teele Tani
Tuule Tani
Krista Tarmet
Airi Uuna
12.b klass
Joosep Allik
Gerly Anderson
Raimo Aun
Laura-Liis Ellermäe
Heleri Erenvert
Karl Jaanson
Marko Kaarna
Mikk Kalder
Mario Kuusma
Laur Nurme
Epp Possul
Riin Rebane
Raido Rooleht
Annye Rooväli
Kaugõpe
Lii Aido
Janno Frohberg
Maikar Haarja
Einar Hamahorov
Tiina Kukk
Merje Metsoja
Leila Pavlova
Kairit Randoja
Annika Teino
Klaarika Tuul
Neveli Uibos
Olari Vuks
Kadri Merbach
Kadri Mosin
Georg Semidotski
Monika Kilk
Helen Salumaa
Maarja Haikara
Kallaste keskkool
Margarita Baranova
Jekaterina Gusseva
Ilja Kljavin
Rolland Korotkov
Vladislav Kohtov
Margarita Leonova
Kristina Prigoeva
Stanislav Sokolov
Irina Smuglina
Julia Frolova
Aleksei irokov
Aljona lenduhhova
Lähte ühisgümnaasium
12.h klass
Kätlin Bravõi
Liis Feiman
Piret Hanson
Siiri Innos
Mari Juhani
Keiti Karro
Kadri Lang
Kaidi Loimet
Eva Loks
Merle Piiskop
Mait Rembel
Ruth Maria Roosi
Tuuli Suurkivi
Reimo Tsirp
Mari-Liis Vares
12.r klass
Aivo Elken
Heigo Haab
Kerli Järvetar
Kady Kamar
Anne-Ly Kõiv
Karmen Kõiv
Lembitu Liias
Dmitri Lohman
Maili Mägi
Irina Nikiina
Indrek Ojaste
Sven Paabut
Priit Panksep
Astrid Raasik
Rosmarii Rosenthal
Erko Sapelkov
Signe Sokmann
Signe Zujeva
Tuuli Tollimägi
Krista Treial
Külli Vallsalu
Marju Vares
Kertu Vilipuu
Raimond Võimre
Luunja keskkool
Martin Adler
Marten Apsolon
Joosep Aul
Janek Hussar
Kairi Ivandi
Ertti Kaskelainen
Ilona Kivisikk
Katri-Kaisa Konrad
Kaiko Krevald
Krista Kuusk
Erle Kännaste
Maarja Laanesaar
Heiko Mertsina
Merlin Miukova
Olaf Padar
Katrin Pill
Pille Pärand
Kadi Pärn
Markel Pärnsalu
Riina Reetova
Maarja Rooma
Reilika Rüütel
Liis Sandre
Maria Soonberg
Siim Terav
Nõo reaalgümnaasium
12.a
Maksim Butsenko
Egon Elbre
Liis Elmi
Sander Hiire
Ivika Jäger
Kalvi Kaljuvee
Eero Keldo
Taavi Kivisik
Teele Kundla
Marin Kõbu
Liis Köster
Peeter Liik
Madis Maisla
Maret Märdla
Tiia Neeme
Kadri Normak
Triin Oolberg
Priit Paal
Martin Parker
Madis Pink
Triinu Post
Kady Pärnaku
Martti Salm
Sirli Stokkeby
Kaspar Tootsi
Ingmar Trummer
Harti Vahermets
Jordan Valdma
Lilly Veskemaa
12.b
Tauri Alas
Liis Dvorjanski
Karen Grossberg
Indrek Hallik
Karel Heinmann
Rivo Hermann
Eleri Hirv
Kaido Irdt
Gea Jaakson
Germo Kiho
Kadi Kipasto
Jaana Lehtmets
Siim Lokko
Toomas Lätt
Maris Märtsin
Lily Naruski
Eerik Oja
Kristjan Ots
Anni Põder
Hele-Tea Riik
Aivi Suuk
Kristina Zalevskaja
Hallar Zarubin
Tõnn Talvik
Mirjam Tamp
Kati Tamtik
Jaanus Tilk
Siim Vahi
Karoliina Vasli
Arti Velk
Ott Vilusaar
12.c
Aidi Adamson
Kaire Allvee
Ailen Atspool
Katrin Jeeger
Kadi Jensen
Janno Jürgenson
Kristo Jürgenson
Kalvi Karu
Mari-Liis Kivistik
Asko Laaniste
Marko Laht
Enila Laks
Alina Lavinen
Kaija Lukka
Marko Mumm
Rasmus Mändmets
Karin Needo
Netti Neilinn
Katri Pentjärv
Peep Põld
Rauno Raidma
Joosep Rõõmusaare
Simmo Rästas
Mari-Liis Saks
Samanta Sarv
Marian Svaigsne
Anna-Liisa Särg
Triinu Tolk
Elen Tsopp
Egne Vellner
Maarja Ääremaa
Puhja gümnaasium
Mirjam Malahhov
Aire Schütz
Getter Hark
Keiu Sonn
Tajo Andressoo
Gunnar Gimbutas
Egon Jäger
Liisa Kaasik
Tave Karv
Sander Kauer
Laura Koemets
Maarja Kolga
Hanno Koms
Simo Kriit
Kiilian Lemberg
Meelis Luik
Mariana Martinova
Riina Pajumäe
Kaili Pehap
Tiina Raud
Gerttu Rein
Kaisa Ristov
Rita Sala
Paul Sepp
Leili Sinilill
Kaarel Sootla
Siim Sups
Katri Udso
Rannu keskkool
Riina Kamenik
Kersti Kõks
Elina Kärg
Kaia Köörna
Theimo Lehtveer
Triin Otsamägi
Renar Rebane
Riho Saar
Triin Tilling
Mikk Tuvikene
Rõngu keskkool
Raili Hani
Liina Kroonberg
Kätlin Kutsar
Marge Kõks
Kaidi Lall
Kristiina Laul
Klaarika Lükko
Jaanika Mürk
Kaspar Oras
Laura Puurits
Eero Ristolainen
Jaanus Vuks
Võnnu keskkool
Kristjan Mardo
Kadi Kuldma
Tiina Ainla
Heigo Ilves
Mart Kangro
Terle Kask
Merike Kurvits
Eike Nava
Berit Noormets
Kristin Palmipuu
Mairo Parm
Katrin Peikri
Mari-Liis Saarepera
Martin Serglov
Siim Timmermann
Madis Võikar
Ülenurme gümnaasium
12.a klass
Hendrik Elbe
Kaarel Hauk
Jörgen Hendre
Sandra Ird
Heret Jantsus
Fredi Kaasik
Tauno Kiissel
Kerli Kulberg
Grit Külv
Gerda Leemets
Gea Peetso
Riin Raud
Kairit Rebane
Sirle Roosipuu
Siiri Sarv
Indrek Sau
Tarmo Soidla
Sandra Sokmann
Diana Tafituk
Eduard Vahter
Kristiina Veetamm
Kris Voog
12.b klass
Liis Anijalg
Evar Dubolazov
Svetlana Ivanova
Ermo Justus
Tarmo Jürgenson
Alari Kangur
Kadri Kivimeister
Darola Kruusik
Helena Laumets
Eeva Lindal
Rauno Murulo
Katrin Olesk
Triin Paas
Ragne Paenurk
Anar Park
Vesta Pau
Eleri Priks
Maarika Rahumeel
Simo Saar
Riin Saaremõts
Elen Sillaste
Kadi Tamm
Kristi Uukkivi
12.c klass
Triin Aasmäe
Evelyn Erikson
Oliver Habak
Toomas Hain
Kaido Heero
Taivo Jäämets
Kaarel Koolman
Joosep Korela
Elen Käsi
Marily Laak
Ragnar Lipp
Elis Lukas
Timo Mals
Kätlin Mark
Rauno Palmi
Kaija Piller
Kaivo Pullisaar
Sirle Raimets
Rivo Ronimois
Martin Sakk
Maarja Sangernebo
Martin Zukker
Kaisi Tammepõld
Mihkel Tina
Kaie Tralla
Taavo Tähepõld
Marko Vislapuu
Märt Vään