Sprinditriatloni Euroopa karikad läksid Norrasse ja Ukrainasse

Täna Tartus peetud ITU Euroopa karikaetapil triatloni sprindidistantsil võitis meestest norra triatleet Kristian Blummenfelt. Naistes oli parim ukrainlanna Yuliya Yelistratova.

Meeste parim läbis distantsi, mis koosnes 750 meetrist ujumisest, 20 km rattasõitust ja 5 km jooksust ajaga 55:36,8. Teisena finišeerus Šveitsi triatleet Patrick Rhyner (55:47,6) ning kolmandana Itaaliast pärit Andrea Secchiero (55:50,7).

Naiste parim Yelistratova läbis sama distantsi ajaga 1:02:40. Talle järgnes teisena poolatar Malgorzata Otworowska (1:02:57) ja slovakk Ivana Kuriackova (1:03:07).
Rajale läinud eesti meestest tuli parimana üle finišijoone Hans Korman ajaga 58:49,3, mis andis 27. koha. Ainus eestlanna oli naiste stardis Kaidi Kivioja, kes saavutas 24 triatleedi seas kokkuvõttes 14. koha.