Tartu Postimees TEADE Rublad kroonideks – mäletad?(63)
 «  11.juuni 2007  » 
Logi sisse
Nimi
Parool
Registreeru
Unustasid parooli?
Loetavuse TOP
TOP kommentaarid
 Tartu Postimees > Varia 

Terve artikkel | Prindi | Saada sõbrale

Liurada on suvitajatele suletud
11.06.2007 00:01


Teisipäeval ohtliku olukorra põhjustanud liurada ei avata enne, kui vallavalitsus on leidnud võimalused teha see ohutuks.

Vallavalitsuses on Otepää vallavanema Aivar Pärli sõnul kaalutud selleks erinevaid võimalusi.

 Samal teemal:

Kuumus kimbutab päevitunud päästjaidki
Näiteks saaks liurajale lisaks paigaldada renniosa, mis oleks suunaga piki rannakallast, või tellida järvepõhja mati, mis ei lase jooksval veel liivapõhja süvendada.

«Kohe renni juures oli veesügavus vaevalt meeter, kuid kui inimene hooga liurajalt järve liugleb, viib ta vee jõul põhjast kaasa ka liiva,» selgitas vallavanem ja lisas, et kaalutud on ka renni suudmesse liivakoormaid vedada.

«See oleks mõistagi kõige odavam, kuid ajutine lahendus,» märkis ta.

Pärli lubas, et valik lahendusvõimaluste vahel püütakse teha võimalikult kiiresti. «Pole ju mõtet eelmise suve lõpus valminud liurada lihtsalt randa seisma jätta,» sõnas ta.

Liurajale on plaanis paigaldada ka veesügavust ja muud teavet näitav tahvel, mis seal enne õnnetust puudus. (TPM)

Kas soovitad lugu teistele lugejatele?
Hinda Hinda Hinda Hinne: 0  

  Varem samal teemal:

Kuumus kimbutab päevitunud päästjaidki
11.06.2007 00:01
 
Postimees
Varia
Videouudised
Online intervjuud
Blogid
Kaebusteraamat
Tarbija24
Avalik uudisvoog
Elu24
Sport
00:01 Prügiauto pole liinibuss, mis saabub kodupeatusesse kindlal kellaajal

00:01 Kutseõppes stardivad sügisel värsked erialad

23:53 Soome teadlane avastas vasakukäelisuse geeni
09:49 Jõgeva politseiinfo

09:49 Kaitsevägi muutus üheks valitsusasutuseks

09:48 Lõuna-Eesti Päästekeskuse operatiivsündmuste kokkuvõte 31. detsember
©1995-2012 Postimees | Kasutustingimused | Töötajad | Reklaam | Kontakt Uudised | Sport | Tarbija24 | Elu24 | Ilm | TV kavad | Koomiks | Telli ajaleht | Arhiiv | Paberleht | RSS feed